Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Magic Studio Toruń-ktos słyszał o nich??


DamianIno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Z racji tego że poprzedni właściciel nie przywiązywał wagi do tego jakich środków używa do mycia itp. :facepalm: autku przydałaby się korekta lakieru czy dobra polerka.Znalazłem firmę z Torunia Black Magic Studio https://www.facebook.com/BlackMagicCarStudio niestety nie mają swojej strony.Czy ktoś słyszał o tej firmie??Ewentualnie czy znacie kogoś godnego polecenia w województwie kuj-pom i jak to wygląda cenowo.Z góry dzięki za pomoc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem pracy tzn gotowego auta na żywo. Ale wiem, ze właściciel potrafi :)

Nie sądze abys był rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że też się tym zajmujesz :naughty: długo w tym siedzisz? możesz przybliżyć jakie to są koszty tak mniej więcej bo pewnie dokładna wycena po oględzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodowo od 3 lat

hobbystycznie od 8miu lat :P

Koszty...

Ceny korekcji lakieru w branży zaczynaja sie chyba od 600 zł a kończa gdzies koło 1200zł różnie ludzie biorą.

często cena mocno zależy od wymagań lub od ich braku klienta.

Aczkolwiek w mojej poprzedniej firmie gdzie byłem wspólnikiem kasowaliśmy za pełną korekte auta jak a4 1000zł i ewentualnie drugi tysiąc za powłoke echelon

Oczywiście wszystkie inne elemnty dookoła samochodu były pielegnowane w odpowiedni sposób czyli nadkola opony felgi uszczelki szczeliny lampy grile emblematy itd :D

wiesz o co chodzi ;)

Także jak chcesz znac cene w black magic to musisz do nich zadzwonic :) z pownością mają jakies widełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam Właściciela już kawał czasu, na początku była myjnia samochodowa w Aleksandrowie, robotę widziałem..., jest bardzo ok, przykładają się do wykonania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tam dzwoniłem do właściciela w Twojej sprawie, obiecał rabacik ;:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było....rabacik mówisz:naughty: to muszę podliczyć budżet i się do nich zgłosić...mam się powołać konkretnie jakoś czy jak??WIELKIE DZIĘKI za pomoc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem Sławkowi ze bedzie do Ciebie dzwonił chłopak z inowrocławia czarne a4 b7 z forum a4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super,jutro dzwonię.Jeszcze raz dzięki..

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 12:45 ----------

No i autko już zaprowadzone udało się wstrzelić w termin :banan: 3 dni bez czterech kółek ale zapowiada się bardzo fajnie i warto się pomęczyć.Już nie mogę się doczekać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak..autko już odebrane było naprawdę w kiepskim stanie chociaż na pierwszy rzut oka tak zle nie wyglądało.Dodatkowo okazało się że zderzaki trzeba dać do malowania ale to osobna historia..co do samej usługi to efekt naprawdę robi wrażenie mimo że było mało czasu i właściciel twierdzi że można by jeszcze dwa dni posiedzieć nad dopracowaniem(niestety autko potrzebne,jutro wyjeżdżam za granicę)Tak czy siak jestem bardzo zadowolony.Cena usługi bez zderzaków 850 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...