Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, dokładnie. Muszę poszukać czy z Q będą dobre.

Opublikowano
  • Autor

tak chodzi o ten kawalek

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Już wyjaśniłem sobie sam :)

Edytowane przez nike166

Opublikowano

Już wyjaśniłem sobie sam :)

I robi robote EDS?

Opublikowano

u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niema


u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niema

a pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala

Opublikowano

Już wyjaśniłem sobie sam :)

I robi robote EDS?

Nie posiadam... Centralki pod kanapą też nie mam, gdzie jej szukać ? :facepalm:

Opublikowano

u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niemaa pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala

Nie posiadam... Centralki pod kanapą też nie mam, gdzie jej szukać ? :facepalm:

Nie ma sterownika pod kanapa- nie ma EDSu, jeśli macie pompę z dwoma przewodami hydraulicznymi wychodzącymi z góry- to też nie macie EDSu. trzeba zakupić sterownik i pompę, do tego pociągnąć parę kabelków i zmienić przewody od serwa do pompy lub założyć przejściówkę na inny gwint, przeczytajcie początek tematu. Czytać od początku...

Opublikowano
  • Autor

i podstawa co tez pisze nawet w temacie ze tak to wyglada w roczniku 0d 95 do 97.....

u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niemaa pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala

Nie posiadam... Centralki pod kanapą też nie mam, gdzie jej szukać ? :facepalm:

Nie ma sterownika pod kanapa- nie ma EDSu, jeśli macie pompę z dwoma przewodami hydraulicznymi wychodzącymi z góry- to też nie macie EDSu. trzeba zakupić sterownik i pompę, do tego pociągnąć parę kabelków i zmienić przewody od serwa do pompy lub założyć przejściówkę na inny gwint, przeczytajcie początek tematu. Czytać od początku...

sterownik jest pod kanapa tylko moze byc od samego ABS-u

Opublikowano

w ktorym miejscu jest umieszczony pod kanapa nie widze jest gdzies wcisniety

Opublikowano

154652665_2_644x461_audi-a6-vw-pompa-abs

Ja mam taką poompe, 4 rurki od góry, a nie 2..

Opublikowano

a masz pod tylna kanapa sterownik abs

Opublikowano
  • Autor

w ktorym miejscu jest umieszczony pod kanapa nie widze jest gdzies wcisniety

jak zdejmiesz tylne siedzisko to tam gdzie siedzi pasażer za kierowca

Opublikowano

a masz pod tylna kanapa sterownik abs

Nie mam sterownika pod kanapą.

Opublikowano

tez nie mam niema nawet miejasca gdzie mogly by byc kabli gruba wiazka idzie przez calosc siedzenia zadnej wolnej kostki ani sterownika moze nie wszystki a4 mialy ten sterownik moj jest kombi awant

Opublikowano

To wygląda na to że nie macie ABSu. Ja tak to rozumiem, jak nie ma tego sterownika nie ma ABSu.

Ja mam Abs i mam ten sterownik tak jak Przemek mówi pod tynią kanapą za kierowca mniej wiecej :)

Opublikowano

to po co czujniki w kolach od absu?


to po co czujniki w kolach od absu?

i pompka z modulem?

Opublikowano

no własnie, To po co ten sterownik cały?

Jak Wy macie normalnie ABS bez tego sterownika, ja mam też ABS a juz z tym sterownikiem.

Czym to się różni to nie mam pojęcia

Opublikowano

moze ktos bardziej obstukany w tych sprawach sie wypowie u mnie w miasteczku jest kilku elektrmech ale zaden nie wie o co chodzi z tymi sterownikami a wprowadzenie EDSu jak kolega opisal to jakas magia


witam podepne tutaj poprostu wiecej klubowiczow odwiedza ten temat czy orietuje sie ktos z forumowiczow czy jak dla sprawdzenia podlacze pod kostke od abs na chwile inna pompke ze sterownikiem bez montazu to czy kontrolka abs po wlaczeniu zaplonu ta pomaranczowa zgasnie czy nie

Opublikowano

Przez chwile sam się zmartwiłem bo w ciemno kupiłem sterownik, mam audi 96 rok, ale patrzę pod kanapę i jest, po lewej stronie samochodu przy krawędzi kanapy, blaszane pudełko, te się odpina a przypina o innym numerze sterownika, nie będzie żadnego wolnego gniazda, trzeba ABS zamienić na ABS/EDS.

Edytowane przez MichalBurnout

Opublikowano

te się odpina a przypina o innym numerze sterownika

z tego co czytałem wczesnie to trzeba przerobic niektóre piny :)


trzeba ABS zamienić na ABS/EDS.

oczywiście + taka pompa EDS

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.