Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dłużej kręci na zimnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj odpalałem na +1 stC i wygląda OK.

Pozostało telepanie budą (nie równa praca) przez pierwsze 5 s. Dwumas chyba (czy się obraca przy wciśniętym sprzęgle ?) nie ma nic do tego bo odpalam auto z wciśniętym sprzęgłem. Pozostają więc chyba:

- wtryski - są jakieś dodatkowe parametry oprócz dawki korekcyjnej mówiące o pracy wtrysków ?

- ciśnienie na listwie - który kanał i jakie powinno być przy starcie ?

- nieszczelny układ paliwowy - jak sprawdzić ?

Coś jeszcze może wpływać na takie zachowanie auta?

Opublikowano

witam

ten sam problem mam co zima....

Audi a4 b6 awx

u mnie jeszcze w zimie przy odpalaniu zapala sie konrolka(bremse, hamulec)

no i też telepie. myślę że to wina aku...dzisiaj mi całkiem padł.....jak wymienię to napisze czy coś się zmieniło.....pozdro

Opublikowano

Ten problem to chyba ma każdy :wink: zastanawia mnie tylko jak zagrzać dwa razy świece skoro wciskam pilot i czekam w starych dieslach można było przekręcić kluczyk dwa czy razy poczekać aż zagrzeje i odpalać tu tego chyba niema albo ciemny jestem, bo też bym zagrzał ze dwa razy i odpalił

Opublikowano

witam

i wszystko dla mnie jasne

kupiłem nowy aku i nawet bez gadania.....nie zdążyłem nawet przekręcić kluczyka do końca i już był odpalony:):):):P

i nawet komunikat (bremse) się juz nie pojawia

ale na zimnym kilka pierwszych sekund chodzi głośniej i tak jakby nierówno 2-3-4sekundy, ale tak mają chyba wszyscy, bo pytałem nawet kumpli innych aut mają to samo.

Opublikowano

frog 125 jak chcesz dwa razy zagrzać świece , to za pierwszym razem nie wciskaj sprzęgła .

Opublikowano

Czy grzanie 2x świec w AWX nie wpłynie w jakiś sposób negatywnie na silnik czy żywotność świec (czy czegokolwiek)?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dzisiaj odpalałem na +1 stC i wygląda OK.

Pozostało telepanie budą (nie równa praca) przez pierwsze 5 s. Dwumas chyba (czy się obraca przy wciśniętym sprzęgle ?) nie ma nic do tego bo odpalam auto z wciśniętym sprzęgłem. Pozostają więc chyba:

- wtryski - są jakieś dodatkowe parametry oprócz dawki korekcyjnej mówiące o pracy wtrysków ?

- ciśnienie na listwie - który kanał i jakie powinno być przy starcie ?

- nieszczelny układ paliwowy - jak sprawdzić ?

Coś jeszcze może wpływać na takie zachowanie auta?

hmm dobrze by było zrobić test przelewowy wtrysków bo być może któryś jest przytkany i na zimnym nie dostaje odpowiedniej dawki,jeśli wyjdzie ok to test sprężania pozostaje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.