Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 '95] Jake ori lampy?


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nadzieje ze takiego pytania nie bylo (uzywalem szukajki :D ).

Chodzi mi jakie byly ori lampy przednie w A4 z 1995 roku. Autko mam z niemiec i jedna jest Bosch'a druga Valeo. Chce kupic taka zeby miec pare takich samych i nie wiem ktora jest ori a ktora nie ewentualnie ktora jest lepsza?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 95r. seryjnie zazwyczaj schodzily z tasmy A4 z Valeo :) tak bylo w moim przypadku ale ja wymienilem na ori. po 2 lifcie (soczewki) co do boscha to posiadaly w przeciwienstwie do valeo halogen :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi mam Valeo prawdpodobie ori i boscha z halogenem i nie wiem do ktorej lampy szukac kompletu. Valeo sa ladniejsze ale halogeny tez dobrze miec. Mam maly dylemat. Tymbardziej ze Valeo juz prawie znalazlem i lada dzien moge miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie myslisz o wiekszej inwestycji na zespolone po II lifcie to szukaj Boscha do kompletu, z halogenem są lepsze

pewnie ze mysle ale to bardziej odlegla przyszlosc. poki co musze po prostu miec komplet. Tez wolalbym z halogenem tylko ladnej wyglada Valeo :/

d0b95e29d771b2fem.jpg

tak to wyglada (prawa patrzac od kierowcy to Valeo, lewa Bosch)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu, przekonales mnie

dzieki

[ Dodano: 26-02-2007, 17:33 ]

No i wymienilem przednia lampke :biggrin: Udalo sie trafic Bosch'a w niezlej cenie w idealnym stanie. W zwiazku z tym moje Valeo na sprzedaz :arrowr: :arrowr: :arrowr: http://moto.allegro.pl/show_item.php?future_item_id=8236532

Faktycznie zdeniu, mial racje Valeo nie umywaja sie do Boscha. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...