Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Tylnym Zawieszeniem


matrix1415

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z tylnym zawieszeniem. Mianowicie przy lekkich, małych energicznych ruchach kierownicą, czuje jak Audiczka mi "pływa" tyłem lekko po drodze. Na nierównościach słyszę jakieś dzwonienie to jest jak by jakas podkładka była luźna u uderzała i tak dzwoniła, jest to na wybojach słyszalne i na nierównej droddze "dziurach"... Wymieniłem łączniki stabilizatora ponieważ był to już złom gałka i guma została mi na stabilizatorze a reszta wyszła mi .. więc to wymienilem lecz niestety ale dźwięk jest nadal. Sprężyna jest ok, nie pęknieta ani nic i nie wiem co juz mogę sprawdzić. Męczy jeszcze mnie amortyzator od góry czy czasem nie jest tam uszkodzona guma "czapka" . proszę o pomoc oraz o dobry sklep z dobrymi cenami wahaczy do audiczki ;)

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mocowanie amortyzatora górne. Jest przykrecone na dwie sruby od dołu a do niej amortyzator. Jak zdejmiesz koło i obejrzysz górę amora to zrozumiesz.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jeszcze mam jedno pytani jeśli na wahaczach z tylu były by juz sparciałe tuleje to moze tez dziwnie sie wlasnie tak zachowywac auto ?? czyli tak "pływac "??? i z tego co czytalem to wszyscy mówia aby kupic wahacze firmy MS a firma KAMOKA ?? nie wiesz coś na ten temat moze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do części to nie przeprowadzam eksperymentów i tylko LMO więc nie pomogę.

Ale jeśli tył pływa najpierw wstawił bym amortyzatory nowe KYB Excel G. Bo pewnie jeszcze fabryczne siedzą.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też pływała. Wstawiłem KYB i przeszło jak ręką odjął. Myślę jeszcze o wymianie stabilizatorów na grubsze od s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wahacze tylne a dokładniej tuleje metalowo gumowe na nich czy nie posiadają luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...