Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odczytanie logów z AEB


Kohmornik

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy oto logi z mojego 1.8 t (AEB) które jakoś nie idzie :/. Pierwszy zrobiony na 3 biegu do ok 5300 obr/min. drugi na 2 biegu do odcięcia. Co możecie mi powiedzieć i gdzie tkwi problem??

Dzieki za odpowiedz

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie idzie ? bo to seria.. a seria nie jedzie, z tego co zamiesciles wszystko w normie, turbo ladnie pompuje , sonda sprawna, przeplywka również choć mogła by pokazać z 5g/s wiecej, ale to nie ma znaczenia póki co.

Zrob jeszcze loga 013+002, zobaczymy czy nie stuka, jak nie to niestety ale masz ZDROWA Serie.

Gdyby jednak okazało się że auto nadal jedzie jakby mialo 50km ,to sprawdz cisnienie sprężania na cylindrach, może już tłoki się przewracają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że tu masz racje...... Bo w pomiarach wychodziło mi 7,5-8 :/ Myślałem że nie są miarodajne ale chyba to jednak prawda. Czyli najgorsza opcja :/ Może być silnik do wymiany.... Ehhhh no ale co jak bedzie trzeba to i to się zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to słabiutko... poważnie... to już się kwalifikuje do remontu takie sprężanie.

pewnie ucieka na glowicy i pierscieniach...., co do motoru do podmiany , to odradzam , lepiej wyremontowac stary - glowica remont ok 1000-1500zl zalezy co do roboty, plus doł pierscienie , panewki , pompa oleju plus szlif , uszczelki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 3 kola nie moje :/ To ja albo zastanowię się jakimś motorem z małym udokumentowanym przebiegiem albo poczekam jak ten szlak trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...