Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

a właściwie jednego. Log (6 - 011) . Zastanawia mnie stałe ciśnienie przy obu pozycjach sztangi. generalnie wyraźne przyspieszenie czuć powyżej 2000 rpm. ma to też związek z pedałem hamulca- poniżej 2000rpm jest twardy, poźniej mięknie. Myśle, że mam vacu do wymiany. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właściwie jednego. Log (6 - 011) . Zastanawia mnie stałe ciśnienie przy obu pozycjach sztangi. generalnie wyraźne przyspieszenie czuć powyżej 2000 rpm. ma to też związek z pedałem hamulca- poniżej 2000rpm jest twardy, poźniej mięknie. Myśle, że mam vacu do wymiany. Jakieś sugestie?

ten log świadczy że jest zaślepiony EGR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że nie jest. Sam czyściłem w zeszłym roku. Może inne logi pomogą:

Log (2 - 004,007,003)

Log (3 - 000,001,003)

Log (4 - 013,023,018)

Log (5 - 000)

Log (7 - 004)

Log (8 - 003)

Dynamicznych jescze nie robiłem. Jest to moje pierwsze 'logowanie' więc proszę o wyrozumiałość i wszelkie rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby nie , EGR działa, ale temperaturka stoji na 70 kilka stopni albo niedogrzany.

zrób jeszcze dynamiczne i posprawdzaj podciśnienia łącznie z Vacum pompą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z temperaturą to inna sprawa. Muszę jeszcze dokładnie sprawdzić czy to czujnik czy termostat. Maksymalnie na zegarach pokazuje 80 stopni (więc realnie chyba 70 ?) Logi dynamiczne postaram się zrobić jak najszybciej a co do podciśnień to muszę załatwić wakuometr (wskazania powinny być -0,9 do -1 bar jak rozumiem ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z temperaturą to inna sprawa. Muszę jeszcze dokładnie sprawdzić czy to czujnik czy termostat. Maksymalnie na zegarach pokazuje 80 stopni (więc realnie chyba 70 ?) Logi dynamiczne postaram się zrobić jak najszybciej a co do podciśnień to muszę załatwić wakuometr (wskazania powinny być -0,9 do -1 bar jak rozumiem ?)

dokładnie podciśnienie -1 a z temperatura stawiam na termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będę musiał to zrobić w takiej kolejnosci. Pierwsze primo termostat, drugie primo :) podcisnienie i dopiero logi.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...