Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lużny zawias podłokietnika ?


radio22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam u siebie w aucie b6 luźny zawias podłokietnika jest to bardzo irytujące jak się rusza na boki:facepalm: Może ktoś z was przerabiał ten temat i ma jakiś sposób na ten zawias :eusathink:

Będę bardzo wdzięczny za pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem szmaciany z b6 i zawias by sztywno ,wymieniłem na skórę z b7 i też jest luźny,mało tego jak się oprzesz łokciem to skrzypi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam w b6 ori podłokietnik skórzany nie skrzypi ale tak jak wcześniej pisałem strasznie jest luźny cała góra podłokietnika chodzi na boki. Tak jak by jedna strona mocowania zawiasu była urwana :eusathink:

Może ktoś z was naprawiał lub przerabiał ten temat z zawiasem podłokietnika?

proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba będę wymieniał na skórzany jak mi się uda kupić jakiś w dobrym stanie i w przyzwoitej cenie to obczaję przy okazji o co tam chodzi, ale obawiam się że będziesz musiał trochę zaczekać. Gdzieś na forum widziałem rysunki mocowania podłokietnika może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopezzz jak byś znalazł ten rysunek z mocowaniem podłokietnika to podeślij link ok.

Bo ja już przeszukałem chyba wszystkie tematy i nic takiego nie znalazłem:facepalm:

---------- Post dopisany 25-11-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 18:32 ----------

A może ktoś wie jak zdjąć górną pokrywę podłokietnika. Chodzi mi o to jak ściągnąć górę podłokietnika z zawiasów :eusathink: nie chcę niczego połamać przy demontażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem za tym, ale nie znalazłem. To chyba było w temacie oświetlenia wnętrza, jestem w pracy na noc i będę miał czas to jeszcze grzebnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopezzz jak byś znalazł ten rysunek z mocowaniem podłokietnika to podeślij link ok.

Bo ja już przeszukałem chyba wszystkie tematy i nic takiego nie znalazłem:facepalm:

---------- Post dopisany 25-11-2013 at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2013 at 18:32 ----------

A może ktoś wie jak zdjąć górną pokrywę podłokietnika. Chodzi mi o to jak ściągnąć górę podłokietnika z zawiasów :eusathink: nie chcę niczego połamać przy demontażu.

Ściskasz zawias i wyciagasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc zrobiłem tak jak pisał (selekt) czyli ściskamy zawias i ładnie góra podłokietnika wychodzi u mnie zawias od łokcia miał duże luzy gdy zdemontowałem górę podłokietnika okazało się że jeden z zawiasów był pęknięty i musiałem go skleić na super glue :decayed: i wzmocniłem jeszcze połączenie przyklejając rzep w miejsce łączenia gdy klei złapał zabrałem się za montaż pokrywy łokcia po zamontowaniu wszystko ładnie chodzi i co najważniejsze nie ma już luzów pokrywa łokcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...