Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Turbina 1.8T


mar-mis

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej było wstawić prostą rure, strumienica jest dobra :) w silnikach odrzutowych. Masz silnik odrzutowy??

Forum jest od tego żebyś zawsze mógł się podpytać co zrobić. Nie zawsze Pan Kazik z zakładu ma racje a w Twoim przypadku skasowali Cię na dodatkowe kosztu zakupu super, hiper, kosmo strumienicy.

Plati czy po wybebeszeniu kata nie średnica przepływu spalin nie byłaby za duża?? wtedy backpressure za małe lipa...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Pan Kazik

ja sobie wypraszam :)

Co do tego wybebeczania to też jestem ciekawy. Jak na moje oko może to nieźle zaburzyć przepływ spalin. Co innego jak się wywali wkład cały i wspawa do środka rurkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plati czy po wybebeszeniu kata nie średnica przepływu spalin nie byłaby za duża?? wtedy backpressure za małe lipa...??

moze i masz racje ale juz niedlugo swojego tez wywale, zaloze dv taki jak trzeba i na koncu zawitam u Pana Marka z Mastersa i bedzie miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiłem strumiennice w kształcie katalizatora, jest delikatnie głośniej przy dodawaniu gazu. A ile zyskał koni nie wiem ale lepiej idzie niż wcześniej pozdrawiam

Nie wiem jak u Ciebie ale ja, jak w vectrze wstawiłem strumienice tez byłem podekscytowany. Ale bardzo szybko mi przeszło do momentu, kiedy wywaliłem strumienicę i wstawiłem zwykłą rurkę. Wtedy uzyskałem pełne zadowolenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...