Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prosze o pomoc Audi A4 1,6 ARM 2000rok sterownik silnika.


Dvbxtreme

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem posiadaczem Audi A4 b5 1,6 silnik ARM 2000 rok sedan od samego poczatku mialem problem z tym autem za kazdym razem gasł mechanik stwierdził ze jest to wina przepustnicy wymieniałem z kolejii kilka przepustnic i bylo tak samo. nie szlo zrobic adaptacji przepustnicy w ogole. wyjalem sterownik silnika w celu weryfikacji i bardzo sie zdziwiłem bo sterownik który był jest od golfa 4 o nr 06A906019BJ wedlug mnie jest on niekompatybilny z tym samochodem ale moge sie mylic prosze napisac co o tym panowie myslicie czy dlatego nie mozna zrobic adaptajcji przepustnicy i auto gasnie? chce kupic sterownik silnika uzywany tylko nie wiem jaki to jest sterownik a mianowicie o jakich numerach czy moze ktos wie czym sie sugerowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jade i na wolnych obrotach .. kolego powiedz mi czy sterownik od silnika 1,6 AKL moge wsadzic do ARM 1,6?? bedzie dzialac? czy niebardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pokaze Ci raczej tego czujnika. predzej gdzies w blokach mozna by sprawdzic czy prawidlowo oscyluje. powiedz czy bylo tak caly czas czy od poczatku po kupnie?? mowisz ze komp z golfa a wtyczki sa jakies poprzerabiane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06A906019BJ taki jest wsadzony w audi a powinien byc 3B0907557N. jesli jest sterownik od golfa IV i to jeszcze o calkiem innych parametrach to auto nie bedzie dzialac prawidlowo mam juz ten sterownik ,,3B0907557N" tylko nie da sie jego skumac z immobilizerem ...

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

06A906019BJ taki jest wsadzony w audi a powinien byc 3B0907557N. jesli jest sterownik od golfa IV i to jeszcze o calkiem innych parametrach to auto nie bedzie dzialac prawidlowo mam juz ten sterownik ,,3B0907557N" tylko nie da sie jego skumac z immobilizerem ...

nie wtyczki nie sa przerobione akurat wtyczki z sterownika golfa i sterownika audi sa takie same..

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

06A906019BJ taki jest wsadzony w audi a powinien byc 3B0907557N. jesli jest sterownik od golfa IV i to jeszcze o calkiem innych parametrach to auto nie bedzie dzialac prawidlowo mam juz ten sterownik ,,3B0907557N" tylko nie da sie jego skumac z immobilizerem ...

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

06A906019BJ taki jest wsadzony w audi a powinien byc 3B0907557N. jesli jest sterownik od golfa IV i to jeszcze o calkiem innych parametrach to auto nie bedzie dzialac prawidlowo mam juz ten sterownik ,,3B0907557N" tylko nie da sie jego skumac z immobilizerem ...

nie wtyczki nie sa przerobione akurat wtyczki z sterownika golfa i sterownika audi sa takie same..

nie nie gasł dopiero po czasie jak mechanik mi wsadził nową cewke zapłonowa i kable wn ... to dopiero zaczeły sie aldo Americana ..

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 13:34 ----------

temat do Zamkniecia okazało sie ze wina była po stronie sterownika silnika teraz można zrobic adaptacje przepustnicy i silnik nie gasnie . dzieki panowie za pomoc Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...