Treść opublikowana przez artas154
-
Dziwny dźwięk z pompy ABSu
Gdy hamuje do zera i puszczę pedał hamulca z pompy ABSu dochodzi dziwny dźwięk "trtrtrtrty" ale gdy nie zatrzymam się ten dźwięk nie istnieje czasami też przy małej prędkości na końcu hamowania włącza się ABS a przecież poniżej 5km/h nie powinien już się załączać. Brak błędów na VAGu Miał może już ktoś taki problem z góry dzięki za pomoc
-
Nastawnik walka rozrzadu blad vag
DZIeki wielkie dzis zaczyna poszukiwania
-
Nastawnik walka rozrzadu blad vag
17700 i 17938 Sorki tamto to byl blad z kolegi auta nie to zdjecie
-
Nastawnik walka rozrzadu blad vag
17981 numer bledu 17981 numer bledu 1.8t 163km
-
Nastawnik walka rozrzadu blad vag
Jak w temacie gdzie on sie znajduje i jak wyglada bo nigdzie nic konkretnego na jego Temat nie widze. I jaki koszt tego czujnika ? Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam
-
Jakie świece i kable do LPG
Świeczki tylko NGK a kable mam Boscha i śmiga za***iście
-
Gdzie się znajduje filtr paliwa w Audi A4 B5 1.6?
tak jak kolega wyżej pisze
-
Pomocy Audi nie odpala .
Podłącz pod vaga może to być wina przepływomierza
- Gaśnie
-
Gaśnie na zimnym
wszystkie części ? ---------- Post dopisany 09-06-2014 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 21:22 ---------- up
-
Gaśnie na zimnym
w poniedziałek wymontowałem zajrzałem i nic nie było a w jaki sposób ją umyć normalnie wodą
-
Gaśnie na zimnym
komputer nie pokazuje błędów. Wydaje mi się że jest w dobrym stanie po wypięciu przepustnicy samochód głupieje więc to chyba nie to
-
Gaśnie na zimnym
Za czy przed filtrem powietrza ---------- Post dopisany 20-05-2014 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 17:53 ---------- to nie to odnawiam pytanie
-
Wysokie spalanie a4 b5 1.6 adp
a ja kupiłem używkę i sie okazało że też jest padnięta
-
Wysokie spalanie a4 b5 1.6 adp
a jak tam sonda? Polecam podłączyć VAGa
-
Czy padł silnik??
a czujnik prędkości obrotowej sprawdzałeś
-
Gaśnie na zimnym
Rano odpalam samochód wolne obroty trzyma zanim wyjadę z podwórka trwa koło 2 min obroty się trzymają gdy ruszę na zimnym silniku dojeżdżam do skrzyżowania wciskam sprzęgło i jak obroty spadają z np. 2 tys to spada do zera i gaśnie silnik nie ma reguły czasami gaśnie a czasami nie od temperatury też nie zależy jak jest ciepło potrafi zgasnąć a czasami nie i jak jest zimno tak samo. Potem jak już go odpalę jest wszystko ok i jak wracam z pracy jest to samo czasami gaśnie czasami nie., Brak błędów wykazał VAG . Silnik 1.6 AHL
-
Duże bicie w kole przy skręcaniu
a opona nie przegrzała się ?może wina opony. załóż zapas i się przejedź .
-
Ogromne spalanie.
w 1.6 jest z tyłu taka kwadratowa kostka ale nie wiem czy w 1.8 jest tak samo
-
czy to skrzynia biegow padla?
miałem tak u siebie sprzęgło sie sypło
-
[AJM, B5] Wariujący wskaźnik paliwa
Nie ten dział .
-
pomocy z śrubą wahacza
a nie wraca w swoje położenie ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- zalej WD-40 i rano ruszy się
-
Po remoncie i znowu kopci na bialo
Ile oleju pali
-
Osłona pod skrzynię biegów - nr części?
Dzięki ;d.
-
Osłona pod skrzynię biegów - nr części?
Co daje taka osłona