Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie dziala manetka FIS


Moriusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogich forumowiczy:hi:

Mam maly problem z Fisem wymienilem juz manetke, na nowa dziala przycisk reset ale nie dziala zmiana wyswietlanych informacji,

Orginalnie mialem fisa i dzialal kiedys tam przestal ( slowa poprzedniego wlasciciela). Czasem samoistnie zmieniaja sie wyswietlane wartosci na fisie. Przycisk RESET dziala.

Co powinienem zrobic ponowna adaptacje?(jesli tak to jak??) czy mam jakis inny powazny problem?

Pozdrawiam

Moriusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac fakt ze FIS jest troche sfatygowany(porwane linie) to wszystko ok, pokazuje komunikaty na fisie spalonej zarowki( bo taka mam), brak plynu w spryskiwaczach, i czasem samodzielnie zmieniala co wyswietla losowo, mam 3 manetki. Vag com nie pokazuje bledow. Stracilem watek co sie moglo zepsuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na krotko podajac mase na licznik na odpowiednie piny na mala czerwona kostke, Piny sa opisane w temacie o efekcie zmiany licznika na fis. Jesli tam nic nie pomoze to tylko i wylacznie uwalony licznik. Podac mase z pewnego miejsca np z dolnej sruby masy nad nogami kierowcy na slubku A. Moze masa nie dochodzi do manetki, chociaz to odpada bo jesli reset dziala to musi byc masa na manetce. Sprawdz zgodnosc pinow na manetce i w liczniku, moze ktos zle podlaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem dzisiaj licznik z 1.8t i fis reagowal poprawnie na wszyskie polecenia z manetki( jak mowilem mam 3) a moj nie reaguje.. czy jest jakas opcja ozywienia mojego czy musze sie postarac i przeorac ten z 1.8t na swoje tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem dzisiaj licznik z 1.8t i fis reagowal poprawnie na wszyskie polecenia z manetki( jak mowilem mam 3) a moj nie reaguje.. czy jest jakas opcja ozywienia mojego czy musze sie postarac i przeorac ten z 1.8t na swoje tdi?

Sprawdz dokładnie licznik,może cos z pinami FISa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...