Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie plynu w chłodnicy daje komunikat brak płynu + brak- małe ciśnienie oleju


WIŚNIA

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jak w temacie jakiś miesiąc temu plyn zaczął mi znikać ze zbiorniczka więc dolewałem wody destylowanej (z braku czasu nie mogłem sprawdzić czy ucieka),jakoś w zeszły weekend spuściłem całość zalałem plynem odpowietrzyłem (plyn przestał znikać :shock3:) i się zaczęło... jak odpalę to piszczy że płynu nie ma,a ma, po przejechaniu z 5km komunikat znika,i tak się dzieje na zimnym silniku a dziś jeszcze doszedł komunikat "lampki alladyna" jak to moja luba mówi :grin::facepalm: a oleju ma dość do tego świeżego bo zaledwie tysiąc km na nim zrobiłem ma ktoś pomysł co się może dziać ?

ciśnienie oleju małe + słabo odpowietrzone? u kumpla na podjeździe na nagrzanym silniku odpowietrzałem gdzie jest bardzo stromy zjazd ryjem do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie się wpiąć żeby zobaczyć jakie olej ma ciśnienie?

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

w miejsce czujnika? da się jakoś domowym sposobem zobaczyć? bo samochód pod blokiem a odpalać nie chce żeby znowu czapki nie zwalać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawie filtea oleju masz czujnik

Wykrecasz go i wkrecasz manometr

Gwint M10x1, jak bedzie lipa to masz smok do czyszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podstawie filtea oleju masz czujnik

Wykrecasz go i wkrecasz manometr

Gwint M10x1, jak bedzie lipa to masz smok do czyszczenia

smok czyszczony z 30tyś km temu + nowa (używka) głowica + oleje bla bla bla (przygody z Castrolem) dlatego się dziwię

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

motul zalany, zmieniony tysiąc km temu :kwasny:

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 23:15 ----------

chyba już wiem co się wykluło Etka pomogła i wczorajsza przejażdżka kółka zębate na napędzie pompy oleju chyba się skończyły :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtyczkę dobrze wpioles? Ja kiedyś zapomniałem i pół godziny myślałem co zrobiłem źle hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...