Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pompa wtryskowa i wtryski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mialem auto w orginale od nowosci praktycznie nic nie robione

oddalem do malowania i zaczely sie problemy z silnikiem

auto niema mocy ,na zimnym wogole nieidzie , gasnie

lakiernicy z poglosek to niezle przekrety a na pokrywie plastiku mam inne srubki

jak sprawdzic czy niepodmienili pompy/wtrysków ? ( sami tez jezdza a4)

ma to jakies nr , typowe dla moodelu ,rocznika itp ?

moj to 1,9 afn ( oni maja chyba 1 z )

Opublikowano

co? to ladnie graja bedzie widac na silniku co bylo ruszane swierze slady zobacz turbine kolego i odrazu w mordelej

Opublikowano

Miedzy 90 i 110 wtryski i pompa sa inne ale pasuja p&p podjedz do mechanika i spisz numery tych czesci, wstaw numery na forum to sprawdzimy czy to graty ze 110ki

poszlo w eter z radia

Opublikowano

No to ladne c**je...

Numer pompy AFN:

0 460 404 969

Jesli masz inny numer, to Ci podmienili.

Mozesz rowniez wyjac ktorys wtryskiwacz i odczytac numer z korpusu, powinno byc:

wtrysk zwykly, koncowka S lub T

wtrysk sterujacy, koncowka SX lub TX,

Jak masz koncowke J/JX to od 1Z masz wtryskiwacze...

Jesli Ci podmienili to pojedz i zrob burde. Jak nie wymienia to koktajl molotowa przez okno do warsztatu i pod ich samochod.

Opublikowano
  • Autor

gdyby to bylo takie proste

Opublikowano
gdyby to bylo takie proste

Ale co? Sprawdzenie numerow czy domaganie sie swoich praw? Jak o numery chodzi to jestem z Olkusza. Podjedz do mnie to Ci wszystko sprawdze i komplet logow zrobimy VAGiem.

Jak prawa to moze faktycznie przesadzilem z molotowem... ale jak podmienili Ci cos to zawsze mozesz dyskretnie gwozdziem cos narysowac :-) albo lakier polac kwasem.

Opublikowano
  • Autor

temat skomplikowany bo to koledzy kolegi ( kolega jest najbardziej wsciekły i naprawia za free )

auto odebralem po 8 tygodniach ,zamiast po 3 dnich

pomalowane tak,ze szkoda gadac

auto niejedzie , odebralem je zalane w srodku ropa wiec wnetrze tez do wymiany

nie zaplacilem ani zeta a narazie licze koszty ;-) potem bede egzekfowal

najgorsze ze barakuje 3 plyt z radia i to mnie najbardziej wk...... :thumbdown:

gdyby ktos szukal lakiernika to "polecam" Szymka i Kanie z Zawiercia

Opublikowano

Podjedz do mnie to bedzie wiadome co i jak.

Opublikowano
  • Autor

auto stoi w łazach wiec rzut beretem , jak bede w przyszlym tygodniu cos ogarnial to podjade

narazie auto stoi i nieruszane bo musze ogarnac wnetrze

podeslij na priv jakis namiar na sie ;-)

aha pompa na ta chwile ustawiona na 5 st

i sama pompa wyglada na ta stara bo i cieknie jak ta stara ale na moje oko glowiczka jest inna ( bo mi cos w wygladzie niepasuje , wogole niekojarze tego czarnego plastikowego z boku , jest bardzo czyste a moje bylo chyba metalowe albo innego koloru , niestety nigdy niezwracalem nato uwagi . ale rzucilo mi sie w oczy ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.