Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] jak zdemontowac podsufitke i ja wyjac z auta ?


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

mam troche brudna podsufitke i tak sobie mysle bo widzialem u kumpla w preludzie ze podsufitke ma wylozona skora :) i wymyslilem ze tez tak chce :>

ale po rzucie oka na podsufitke to zastanawiam sie jak ja wyjac z auta jak uda mi sie sciagnac przez drzwi jakos tak nie zabardzo wygaje mi si eze da rade

robil to ktos to niehc doradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tylko tyle, że to bardzo ciężki temat, zwłaszcza w limo. Czyścić można spokojnie bez rzadnej ingerencji mechanicznej, tymi środkami co się rozpyla bezpośrednio na plamę. No chyba, że masz takie straszne parcie na tą skórę, to będziesz mieć trochę gimnastyki, jeszcze więcej nerwów. Jak masz szyber, to będzie jeszcze gorzej z tą skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam szyber, skore juz sobie zalatwilem jak narazie na podsufitke i slupki i moze starczy na boczki do drzwi.... ale cos mi sie wydaje ze bedzie trzeba rozebrac tez fotele, zobacze dokladnei jak znajde troche wiecej czasu zeby przy tym pogrzebac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oddałem podsufitkę (razem z autem :decayed:) do czyszczenia.. Kosztowało mnie to 25zł.

Odebrałem niemalże śnieżno-białą (moja podsufitka jest szara, ale chce oddać efekt), czyściutką, pachnącą podsufitkę.. Goperek - nie opłaca się aż tak męczyć, żeby osiągnąć taki sam efekt, przy tej kwocie zastanawiam sie czy w ogóle opłaca się czyścić ją samemu (??) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...