Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 CDYA] Audi A6 C6 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ sprzedałem forumowiczowi lester Audi S4 B6 Avant, nadszedł czas na zmiany...

Po długim mętliku w głowie (S4 B8, A6 3.0 TFSI... etc.) wybór padł jednak na diesla...

i oto zagościła w garażu A6 Avant 3.0 TDI quattro

Silnik: 3.0TDI CDYA 240KM

Skrzynia: Tiptronic KJC

Rocznik: 2009

Główne wyposażenie dodatkowe:

-Felgi 18'

-Xenon

-MMI 3G HDD (kolor FIS;DVD-player;2xSD;CDC 6CD)

-BOSE

-AMI

-Bluetooth + miejsce na adapter w podłokietniku

-Leder Milano + grzanie

-Multifunkcja w kierownicy + łopatki

-Ambient light (w pakiecie oświetlenia)

-Szyberdach

-Rolety w tylnych drzwiach + tylna szyba

Szału ni ma, ale cieszę się tym co jest - najważniejsze, że auto jest pewne, niekombinowane i zdrowe.

Zdjęcia są jakie są... będzie trochę czasu... zrobię lepsze.

b8eb3029b7b0b9begen.jpg

e08d95eb24d5aa5egen.jpg

40b4f78cd902d764gen.jpg

339ab04ccf4764f3gen.jpg

b4cad50d49b43275gen.jpg

Opublikowano

Super, że nie ma przyciemnianych szyb z tyłu :thumbup1:

Widzę, że salon z dużym wyborem: od Up! przez A6 po R8 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeden z niewielu salonów z serwisem "Audi Customer Racing"

Serwisują np.R8'semki z wyścigów klasy GT

4cd667fe150d8278gen.jpg

Opublikowano

Rozumiem, że to nie w Radomiu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Hehehehe... nie... ;)

W południowo - zachodnich Niemczech - poleciałem samolotem do Zurychu, zamówili mi taxi z lotniska do salonu

(salon w DE ok.40km od lotniska)

Opublikowano

Myślałem, że ten salon jest w Stuttgarcie, ale to dalej niż 40km od Zurichu. Bardzo sympatyczna obsługa salonu :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli się zdecyduję na mody, to:

-19' na lato

-Eibach pro kit -30mm

-program 290+

-webasto

Jednak, co tu dużo gadać... po eSie czuję się trochę jak emeryt w tym aucie.

Plan mam taki, że rozglądam się powoli za STI lub Imprezą GT na pojeżdzawki...

jeśli taką do wiosny przytulę, to zostawiam A6 jako rodzinny dupowóz, kupię tylko drugie 18 na lato i założę webasto - tyle.

Opublikowano

Jeździłeś kiedyś czarnym A3 8P 3.2 ?

Opublikowano
  • Autor

Nie...

Z Audi miałem tylko S4 i obecne A6

Ale jeśli Radom i A3 3.2, to wiem o kogo Ci chodzi.

Opublikowano

piękna a6 :slina: gratuluje zakupu, jak dla mnie tylko do takiej lochy chciałbym mieć fabrycznie przyciemniane szyby :wink:

Opublikowano

bardzo ładna A6 - szukam czegoś takiego :]

dasz na pw jakieś namiar na stronę tego salonu??

Opublikowano

Ładna sztuka , najważniejsze , ze po lifcie z 240 konnym dieslem:wink:

Opublikowano

jak wrazenia po przesiadce z recaro na podstawowe taborety ;D ?

Opublikowano
  • Autor

Hehe...

Jak się czuję? Jak dziadzia w fotelu bujanym na werandzie...

Oparcie mam w pion, jak w recaro, ale trzymania bocznego... Brak

Opublikowano

Jak zdaje sie pisałem na A6klub - bliźniaczka mojej z wyglądu :decayed: I podobnie, jak u Ciebie, moją też buja na prawo i lewo, bo też mam 1BA :facepalm: Ale mam nadzieję, że w tym tygodniu założę już 1BE+Pro-Kit, więc będzie wizualna i techniczna poprawa :grin:

Ale te taborety to bym wyje.ał od razu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

W sportsitze jest kanapa ta sama?

Druga sprawa, to taka, że fotele są na tyle standardowe, że nie ma żadnej elektryki - czy sportsitze występowały "gołe"?

Opublikowano

Jak najbardziej - były sportowe, wajchowane :decayed: Trzymanie znacznie lepsze od naleśników, tylko osobiście szukał bym skóra+alkantara, lub materiał speed - znacznie lepiej i przyjemniej się w nich jeździ, niż na czystej skórze. Kanapa tylna jest chyba nieco inaczej profilowana, ale to trzeba by sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor

Miałem z alcanatrą w eSie... faktycznie są przyjemniejsze niż skóra, ale przy dwójce małych dzieciaków, które uwielbiają wylewać, kruszyć i umazać wszystko, co znajduje się w pobliżu - tutaj pełna skóra wygrywa bezapelacyjnie.

Niechciałbym wywalać tyłu, bo stan w chwili zakupu określiłbym jako - nowy, całkowicie nieużywany.

Opublikowano

Rzeczywiście, przy dzieciach to inna sprawa - skórę przetrzesz szmatką i jest ok, a na alkantarze zostaje plama :kwasny: Jeśli masz taką potrzebę, to zmień jedynie przód - nie ruszał bym tylnej kanapy i tyle :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.