Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

$_12.JPG

A takie alufelgi jak wyżej (mają et48 i widze ze to chyba org. wzor z a6) w a4 b8 ktoś kojarzy, a może ma?

Chętnie bym je zobaczył na aucie. Aukcja to: http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-vw-18-cali-raty-i5701274265.html- po numerze niestety nie znalazłem w google'u.

W tym tygodniu decyzje, planuje wrzucić je na 225/45/18 i szukam ew alternatyw dla oryginalnego wzoru:

8k0601025aj1h7-1.jpg

Te z aukcji sa z a6 c6 i maja centrowanie 57,1 Do B8 nie pasuje.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nowe koła zasadzone R19 8,5 Et43 z oponami 245/35

rotor19.jpg

rotor20.jpg

Pięknie siadło :brawo:

Ps. Jakie dystanse dobrać pod identyczne parametry felgi?

Bodas, wrzucaj na przód 12mm dystanse, na tył poszedłbym chyba nawet w 15mm

Opublikowano

Zrob pomiar poziomica+miarka......ale bardziej przod 10mm,a tyl 13mm i bedzie git

Opublikowano

te ostatnie mam u siebie. Zwróć uwagę, że ten model wychodził w wersji 7,5" i 9". Ja mam u siebie 9" et33 opony 255/35 zawias gwint KW i lekko przycierało z przodu. Po zaklepaniu rantów błotnika jest ok. Fotki w moim temacie w galerii. Pozdrawiam

Opublikowano

To bez dystansów jest, właśnie się zastanawiam na dystansami 10mm, idealnie by było jakby były do kupienia 13mm

Bodas, wrzucaj na przód 12mm dystanse, na tył poszedłbym chyba nawet w 15mm


Zrob pomiar poziomica+miarka......ale bardziej przod 10mm,a tyl 13mm i bedzie git



Zrobiłem małe rozeznanie w tym temacie i tak kolejno udało mi się znaleźć:
10mm: http://allegro.pl/dystanse-mercedes-audi-5x112-10mm-z-prowadzeniem-i6171291118.html

12mm: http://www.toptuner.pl/page/opis/p1/100964

13mm: http://www.dystom.pl/pl/p/DYSTANSE-13mm-66%2C5mm-5x112-Audi-A4S4-B8%2C-A5S5%2C-A6S6-C7%2C-A7S7%2C-A8S8-D4%2C-Q5/114

15mm: http://www.dystom.pl/pl/p/DYSTANSE-15mm-66%2C5mm-5x112-Audi-A4S4-B8%2C-A5S5%2C-A6S6-C7%2C-A7S7%2C-A8S8-D4%2C-Q5/115

10mm i 15mm jest spory wybór i można wręcz przebierać, ale 12mm i 13mm raczej ciężkie do dostania. 12mm jeszcze występuje jako robione przez Eibacha, 13mm znalazłem tylko z tej jednej firmy.

Teraz zostaje dylemat jaki setup dobrać do auta. ET 28, które wyjdzie przy dystansie 15mm będzie chyba za duże, bo ponoć jest na równo z rantem błotnika, także et 30 byłoby idealne. Pytanie teraz co na przód 10mm czy 12mm :kox:
Opublikowano

Ja mam 47-13 przod (pomiar wychodzil mi 16mm) oraz 47-17tyl (pomiar 21mm) i jest ok. Oczywiście zalezy tez od opony i jak wystaje w niej rant. Dlatego zrob pomiar poziomica i dobierzesz do opon. Dystanse z dystom.pl

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Dobrze te koła wyglądają na b8. Wielu użytkowników ma na forum.

Opublikowano

Siemanko, co napiszecie o tych kółkach? jak się będą prezentować, fela odpowiednie ET?

http://allegro.pl/kola-audi-a4-s4-8k0-19-5x112-i6187152873.html

Ja właśnie moje koła kupiłem u tego gościa. Nie ma się do czego przyczepić, może jedna felga ma zadzior - więc jestem zadowolony.

Można negocjować cenę :wink:

Opublikowano

Ok, dzięki :)

Opublikowano

Panowie, tylko proszę się nie śmiać:)
Nie znalazłem odp. na forum, wolę dopytać aby w PN nie było niespodzianki.

W poniedziałek wymieniam moje 16" balony, o te: http://www.original-felgen.com/8k0601025a8z8.html
Na 18", o te: http://www.original-felgen.com/8k0601025aj1h7.html

16" mają Et45, 18" mają Et47. Nie będę miał póki co żadnych dystansów. Moje pytanie brzmi - czy ŚRUBY Z 16 do 18 będą OK:)?
Pytam poważnie jakkolwiek by to nie brzmiało na tym forum.

8k0601025a8z8-1.jpg ---> 8k0601025aj1h7-1.jpg

Opublikowano

tak

Opublikowano

Tak, będą pasowały.

Opublikowano

Nowe sruby w sensie dluzsze sa do dystansow z oczywistych względów

Opublikowano

Dzięki Panowie za odp.!
W poniedziałek zakładam "balony" 225/45/18 (zwyciężył komfort) na tę felgę poniższą. Wówczas będę myślał o tym czy trzeba mieć dystans i jaki..:)

8k0601025aj1h7-1.jpg

Opublikowano

Niestety Nie zrobilem przed założeniem dystansow, ale w tym wątku jest kilka zdjec z ori felga et47 oraz linkow gdzie możesz obejrzec..... Patrz wyzej linki od glimazzz

OK, dzięki za info.:)

Jeszcze dwie kwestie przed zakupem.. (zdecydowanie bliżej mi do 225/45/18)

1. A pokażesz z dystanasami? Chciałbym zobaczyć jak wygląda B8 w tych allu na 45 zamiast 40.

Zrobiłem zdjęcia i jutro wrzuce.
Zdjecia

https://www.dropbox.com/sc/jeflna6kqh2ydiz/AAC-LM56gD-96ViNCDu2cp87a

62495cf831f430471ae702dec06a7e39.jpg

cd479dbd814b5d94cf17019145f7fc9a.jpge92179da453c54c3d258f6682284ba59.jpg

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Niestety Nie zrobilem przed założeniem dystansow, ale w tym wątku jest kilka zdjec z ori felga et47 oraz linkow gdzie możesz obejrzec..... Patrz wyzej linki od glimazzz

OK, dzięki za info. :)

Jeszcze dwie kwestie przed zakupem.. (zdecydowanie bliżej mi do 225/45/18)

1. A pokażesz z dystanasami? Chciałbym zobaczyć jak wygląda B8 w tych allu na 45 zamiast 40.

Zrobiłem zdjęcia i jutro wrzuce.
Zdjecia

https://www.dropbox.com/sc/jeflna6kqh2ydiz/AAC-LM56gD-96ViNCDu2cp87a

I to jest na 225/45? Jezeli tak to jestem spokojny o moje. Źle nie wygląda:)

P.s. Do zobaczenia na naszych pięknych wrocławskich drogach:) Już wiem skąd decyzja o NIE zakładaniu 245/40.

Są i 18".

Jest dokładnie tak myślałem.

Zdjęcie prezentuje oryginalną felgę audi - 18 na 225/45/18 - jeżeli ktoś z kolegów się zastanawia nad takim wariantem i "balony" są dla niego ok - to polecam. Komfort jazdy jak na dziurawe i duże miasto zdecydowanie zadowalający.

bb8befea4c593.jpg

Opublikowano

Ale jaką masz kolego szerokość tej felgi?

Opublikowano

Ale jaką masz kolego szerokość tej felgi?

Oryginał dedykowany do A4: http://www.original-felgen.com/8k0601025aj1h7.html,a więc 8" / ET47.

Opublikowano

Ale jaką masz kolego szerokość tej felgi?

Oryginał dedykowany do A4: http://www.original-felgen.com/8k0601025aj1h7.html,a więc 8" / ET47.

Dobrze to wyglada?

Oryginalnie 245 na tą felge idzie..

Witam :hi:

Powiedzcie mi prosze czy nie bedzie problemu z tymi kołami..

Et wporzadku i czy moga obcierac?

Pacjent b8 avant quattro

Zawias 1BV pozdrawiam :hi:

http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-kola-audi-a4-a5-8t-245-40r18-i5043903936.html

Edytowane przez Wolf1991

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.