Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny problem z radiem Audi Concert.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na początek chciałbym odrazu zaznaczyć , że przeszukałem forum i nie znalazłem problemu podobnego do mojego.

Mam problem z radiem Audi Concert ( na kasety )

Objawy są takie, że jadę czasem autem i coś trzasnie w głosnikach z tyłu i wylącza się całe radio (podświetlenie nadal działa) a czasem wogóle całe gaśnie. Zauwazyłem również , że gdy włączam światła jak własnie mi w tym głosnikach trzasnie to tez dodatkowo trzaska. Poźniej pare razy załącze stacyjke i wylącze i działa a czasem nic nie trzeba robić i tez sie uruchamia i smiga dalej. Pierwszy raz spotykam sie z takim problemem i nigdzie nie potrafią tego problemu rozwiązać. Jedyne co usłyszałem to , że radio padło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprawdzić połączenia elektryczne lub faktycznie pada sam procesor jeżeli jest to concert produkcji blaupunkt, różne cuda działy się z tymi radiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest blaupunkt. tylko zastanawia mnie to dlaczego jak swiatlami krece to w radiu czasem pyka coś w głosnikach.

Zauwazyłem również , że czasem stacje radiowe mi wszystkie sie kasuja po chwili pojawiają. i nie mozna ustawić fali bo cały czas wraca na 87.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...