Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Radio CB TTI-880


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1. Zamierzam kupić radio CB marki TTI-880 + antena Hastler 100 cm

co możecie powiedzieć na temat tego radia kumpel ma założone w Bravie i mówi że jest super szkoda że ma niebieskie podświetlenie wolałbym czerwone żeby fajnie się komponowało

2. Proszę o zdjęcia w jakim miejscu macie zamontowane CB

czy to radio wejdzie w tą kieszeń po lewej stronie pod kierownicą wym 156x176x51 mm.

Proszę o sugestie i zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antena nie jest najlepszym pomysłem radio jak radio , im dłuższa antena tym lepiej i najlepiej bez magnesu

czemu bez magnesu ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to fajnie a uniden 520 lepszy jest od tego TTI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TTI nie wejdzie w ta kieszen.. :decayed:

To jest spory kawal radia.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taka antena SIRIO ML-145

jest dobra od hustlera [br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 12:34 _________________________________________________CB Uniden 520 jaka antena aby ładnie odbierało i wysyłało

czy takie Cb

http://www.allegro.pl/item415716003_mega_okazja_cb_uniden_pro_520_xl_520xl_wtyk.html

i jaka antena do niego

Będzie bardzo dobrze chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem juz kilka radyjek i antenek też, od zwykłej cobry przez badziewko TTI szumofon po stare wielkie radia alany ,,, itd itd z anten miałem sunkera jakiś paść hustler ic100 spoko antena w miare niezły wygląd średnia jakość średni zasięg później miałem lem 145 magnum kolos antena 165cm fajna sprawa dobr zaięg tylko wymiary :confused4:

skończyłem tak

uniden 520 XL i president "carolina" zamontowana zamiast antedy radiowej na dachu (awant)

i teraz tak plusy i minusy w stasunku do porzednich kilku anten i radyjek

+ uniden małe bdb radio wsadzone między fotel a podłokietnik powoduje badzo łatwą obsługę i wygodę w posugiwaniu się gruszką, brak zbędnych przycisków i funkcji, zmieści się praktycznie wszędzie, niska cena

- uniden nielegalny, zielone podświetlenie

+ "carolina" mała (chyba niecałe 40cm albo i mniej) antena o bardzo dobrych warunkach pracy małe rozmiary powodują że antena nie zbiera (albo prawie wcale) szumów w mieście (jak rozkręcisz redukcje szumów na skali nie pokaże sie najmniejszy sygnał zakłuceń!!!)kosztem zasięgu (po co wam 15km słuchacie tylko co chwila jak tam droga jak tam droga, 5km wystarczą spokojnie po co słuchać ich wszystkich- chyba że ktoś bardzo chce) a poza miastem w dolinach nizinach pagórkach (kraków-olkusz) na 5 7 km spokojnie możesz pogadać (jechałem tak z kumplem), anteny nie musisz ściągać !!! dzięki montażowi na stałe i niewielkim rozmiarom (taka sama jak ori avant)

- "carolina" musisz jakość wykombinować antene do zwykłego radia.... rozwiązałem to tak że są w sprzedaży anteny wewnętrzne za 20 zł przylepiasz do podsufitki podpinasz gdzieś + wzacniacza i gra .... antena mało widoczna,

nie wiem + czy - sama antena mało widoczna żadko kto pyta "kolgo z a4 jak tam ...."

plusy montażu nic nie ściągasz nic nie przenosisz nie wrzucasz do bagażnika, ilość widocznych kabli to może z 10-15cm przy bocznej tylniej szybie (mogło by być 0 ale leniwy chyba jestem) czas montażu ok 30 min

jakość do ceny 5+ jak by było czerwone podświetlenie byłoby 6 :decayed: i poszło by w konsole centralą :naughty:

sie rozpisałem ale może ktoś coś podłapie coś mu sie spodoba i przyda i będzie zadowolony

jeżeli chodzi o właściwy temat odradzam zestaw !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIRIO ML-145 na magnesie gdzie ją zamontować na dachu czy na klapie tylnej gdzie będzie najlepiej odbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie tego TTI-880 bo to radio tylko fajnie swieci (dla niektórych).

Dprzuc pare złotych i kup cos z Unidena lub Presidenta ,jesli chodzi o antene w ostateczności może byc :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo każda antena powinna mieć pod soba płaską powierzchnię blach i w miarę możliwie żeby z każdej strony miała jej tyle samo bo w innych przypadkach bedzie się z niej robiła antena kierunkowa tzn lepiej obierała nadawała w/z jenym/jednego kierunku.... no i im wyżej tym lepiej (środek dachu to najlepsze miejsce) taka jest zasada a jak inni montują sam widzisz i jakoś sie dogadują nie chce mi się szukać a chyba ci już pisałem jeżeli dobrze kojażę to ten ml-145 jest dość długi więc wsadź na srodek tylniej klapy

ps kurde nie znam tej firmy sirio (dawno już nie siedziałem w tym temacie, teraz tylko używam) i dalej mam wrażenie że to jakieś podróby ale może inni sie wypowiedzą dla mnie to lemm albo president !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się wkurzyłem mieli przywieś sirio ML-145 a przywieźli sirio AS-100 (1 metrówka) dziś będe zakładał co myślicie o tej antenie AS- 100 jest lepsza od hustlera 100 czy taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mam TTI 880 plus Sirio ml 145 i jestem zadowolony. Wydatek to był niewielki bo na trase jade raz na miesiac wiec nie chciałem wydawac dwa razy tyle na presidenta którego funkcja asr czy jak to sie tam zwie to jedna wielka pomyłka. Uniden - pewnie spoko, ale nie ma homologacji i podczas kontroli moze byc róznie a ja wole nie ryzykować.W TTI bardzo przydatna funcja lokal/dx - nie trzeba kręcić. Dobry głosnik wbudowany w radio choc niektórzy skarzyli sie ze zbyt basowy :rolleyes:. Radio wchodzi mi pomiedzy fotel a podłokietnik - wchodzi ciasno tak wiec nawet przy gwałtownym hamowaniu nic sie nie dzieje. Jakbys miał jakies pytania to pisz. Aha ja antene daje na dach, no ale mam kombiaka :kox:

P.s. Najgorszy w tym wszystkim jest kolor - niebieski nie pasuje mi do deski :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że odkopię trochę skamielinę. Ma ktoś TTI 880 w b5 ? Kupiłem takie radio za dosłownie grosze bo mój Alan zaczynał odmawiać posłuszeństwa, problem pojawił się przy próbie umieszczenia radia w aucie.

Gdzie go wepchnąć żeby dało radę nim sterować a przy okazji nie wiercić dziur bo i tak nie mam uchwytu do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że odkopię trochę skamielinę. Ma ktoś TTI 880 w b5 ? Kupiłem takie radio za dosłownie grosze bo mój Alan zaczynał odmawiać posłuszeństwa, problem pojawił się przy próbie umieszczenia radia w aucie.

Gdzie go wepchnąć żeby dało radę nim sterować a przy okazji nie wiercić dziur bo i tak nie mam uchwytu do niego ?

kolego TTI to najbardziej pasuje do kosza a nie do auta. Moim zdaniem to radio do niczego się nie nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat odpuszczam, sprawdziłem każde możliwe miejsce i wygląda na to, że bym musiał przyczepkę kupić żeby je wozić ze sobą więc radio idzie w kolejne ręce a ja planuje zakup Yosan 120 albo Omega III. Lepszego mi nie potrzeba, do tej pory byłem bardzo zadowolony z Alana 109 ale pora na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie presidenta + antene Titanium 7000 ( replike prsidenta Misouri ) na gieldzie 70 zl za***ista .. Roznia miedzy presidentem a Titanium poporostu nie ma. Pytalem o to fachowca- roznica jest tylko w cenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...