Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Czy mam walnięty przepływomierz ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam problem jest taki ze mam bardzo wysokie spalanie paliwa i lpg to jest paliwo miasto ok 14l trasa 10-10,5 lpg miasto 16 trasa ok 12l.iwszystkie filtry swiece przewody zmienione sonda bosch orginalna zero bledów na vag,dzisiaj odłaczylem przepływomierz pojezdzilem tak ok 20 kil auto jezdzi identycznie jak z podlaczonym przepływomierzem,mysle ze auto ma mula ale niewiem bo nie mam porównania jak mialem vectre b 1,616v to bylo o niebo lepiej ,auto rezpedza sie do max 160 170 kil na h.prosze o jakies porady dziekuje :)

Opublikowano

Według tego co piszesz to pasuje do awarii przepływki.Ale dla pewności jeszcze ,zdejmij pokrywę filtra powietrza , odpal auto i dmuchnij do przepływomierza . Jeżeli silnik zareaguje (zakrztusi się) to jest dobra.

Opublikowano
  • Autor

witam problem jest taki ze mam bardzo wysokie spalanie paliwa i lpg to jest paliwo miasto ok 14l trasa 10-10,5 lpg miasto 16 trasa ok 12l.iwszystkie filtry swiece przewody zmienione sonda bosch orginalna zero bledów na vag,dzisiaj odłaczylem przepływomierz pojezdzilem tak ok 20 kil auto jezdzi identycznie jak z podlaczonym przepływomierzem,mysle ze auto ma mula ale niewiem bo nie mam porównania jak mialem vectre b 1,616v to bylo o niebo lepiej ,auto rezpedza sie do max 160 170 kil na h.prosze o jakies porady dziekuje :)a i obroty mi falujaa na jałowym tak 840,870,860

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 17:28 _________________________________________________witam ponownie spalanie benzyny i lpg mam takie samo po odłaczeniu przepływki jak z podłaczona.[br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 21:40 _________________________________________________witam widze ze malo kto moze mi pomóc. ;([br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 18:21 _________________________________________________witam ponownie mam pytanie zwiazane z przepływomierzem dzis zamontowałem 2 inne niby ten sam model uzywane oczywiscie .efek taki sam auto jezdzi tak jak z moim starym.powiedzcie mi bardzo prosze jak sprawdzic ta przepływke niewiem na wagu jaki kanal bo to co znalazlem na forum jest wszystko o diselkach :blink:dzieki i pozdrawiam
Opublikowano

A na kostce od przepływomierza jest napięcie 12V ? Bo jeżeli próbowałeś inne przepływki i zero poprawy to może coś z instalacją elektryczną.

Opublikowano

Przedewszystkim kolego przepływomierz niema nic wspólnego z instalacją LPG(poprostu jego sygnał niejest potrzebny centralce LPG),następna sprawa musisz podać typ instalacji gazowej jaką masz zamontowaną w samochodzie wtedy będzie można coś podpowiedzieć w tym temacie,spaprana instalacja LPG może mieć zasadniczy wpływ nazużycie poliwa i gazu

Opublikowano
  • Autor

witam przedewszystkim instalacja jest w aucie od 3 tygodni jest to stag 300 co mysle ze nie ma wpływu na tak wysokie spalanie pb bo mysle ze mape lpg robi sie pod mape bp tak jest?>a na zmienionym przepływomierzu latalem troszke na benzynce.aspalanie wysokie bylo takie jak go kupiłem jakies 2 miesiace temu,pozdrawiam

Opublikowano

a może sprawdzić sondę lambda, ja miałem uwaloną to spalanie miałem powyżej 15lit

Opublikowano
  • Autor

nie to nie to sonda nowa boscha.to odpada

Opublikowano

Witam,

ja bym na to popatrzył inaczej - zobacz ile ma palić auto zgodnie z instrukcją , potem weź pod uwagę polskie miasta, korki, nastęonie dodaj trochę na większe spalanie gazu i... spij spokojnie. A co do ospałości auta to za bardzo nie wiem Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

To raczej nie jest to, ja też ostatnio stwierdziłem rozsypkę przepływomierza jedyne co stwierdziłem to dziwne obroty przy odpalaniu zwiększenia spalania nie stwierdzono gazu też nie ubywa szybciej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.