Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navigation Plus


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy ktoś może ma i wie gdzie wyszukać oraz jak wgrać grafikę nakładkę do RNS-D ( teraz mam napis Audi Navigation) a widziałem że mają np A4 RS4 itp. Był bym wdzięczny gdy by ktoś podrzucił jakiś watek w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zmienić grafike ale trzeba przerobić soft i zrobić flash softu sam to kiedyś robiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie soft mam zmieniony, bo nie było po Polsku nic, ale teraz pewnie trzeba jakąś łatę, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie pytanie odnośnie RNS-D

Szukam szukam, lecz nie mogę się doszukać,.

Czy w naszych RNS-D podczas gdy uruchomiona jest NAVI jakiś tam punkt docelowy można dodać punkt przej jaki chcemy jechać ??

Np Nie Warszawa Katowice, a Warszawa Poznać Katowice. Czyli dodać że przez Poznań.

Nie mogę się doszukać czy taka opcja występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknę jeszcze, ale cóż nie ma to trudno. Trzeba wiedzieć że się zbacza z trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś by mi wytłumaczył jak to krok po kroku zrobić. Czasami mała rzecz a bardzo cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś nowsze mapa DX do RNS-D niż tak 2013/14 ?? bo pojawiło się u mnie sporo uliczek nowych a na tej niestety lipa. Chyba że są jakieś mapki na ogólnie całą Europę w tym Polska. Jeśli tak ktoś by powiedział gdzie co i jak, nagrałbym sobie. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapki nazywają się major roads ale narazie nic nowszego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie takie proste widzisz byłem w sobote w białymstoku zrobiłbym ci to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie takie proste widzisz byłem w sobote w białymstoku zrobiłbym ci to

I jaka szkoda :kwasny: ahh ok, a możliwość zrobienia takiego pliku, i przesłania go wchodzi w grę ??

Bo softy mapy sam sobie robiłem, mam polski język i menu a więc może i to bym robił, albo tylko wgrał, zapłacę.

Chyba że wybierasz się do Białego w jakiejś nie dalekiej przyszłości ?? :wink:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

A te mapki nie wiesz czy są lepsze od DX ?? czy nie koniecznie, i gdzie je pobierać bo wujek google nie koniecznie wskazał drogę do ich pobrania :kwasny::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...