Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 b5 Lift numer zderzaka przedniego


ehyx1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

potrzebuje numer przedniego zderzaka do wersji poliftowej wyposażonej w spryskiwacze tzn 1999-2001r,

występuje ten zderzak w zamienniku czy tylko w oryginale?

pozdrawiam :)

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

znalazłem numer cześci 8D0807103AD / 8D0807103AB nie wiem tylko który jest poprawny? jak mogę sprawdzić cene tej czesci ? zderzak do samochodów z układem mycia reflektorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy zderzak 1903zł/1810zł

nie kupuj czasem zamiennika nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie kupywać nowego zamiennika? aż tak zle pasuje? wystepuje zamiennik do wersji ze spryskiwaczami? potrzebne mi te dane do rozmowy z likwidatorem szkody gdyż oni twierdzą "cytuje" "

W odpowiedzi na Pana odwołania dot. zderzaka wyjasniamy, że kosztorys został wykonany na podstawie danych dostępnych w systemach eksperckich PZU. Proponujemy aby Pan złożył kosztorys wykonawczy do akceptacji z poprawnymi cenami części zakwalifikowanymi w kalkulacji do wymiany."

według nich pomimo tego że posiadam owy zderzak i nawet z vinu i zdjec podczas ogledzin wynika ze takowy ze spryskiwaczami posiadam to i tak chca mi zamiennik bez spryskiwaczy wcisnac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...