Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blenda na tablice


Czary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć jaki nr ma blenda na tablicę rejestracyjną do przodu z czujnikami i w takim kolorze jak jest na zdjęciu:

Zdjęcie od akjama, mam nadzieje że się nie obrazi. (akjam niestety nie odpisuje jakie ma ona nr.)

http://images10.fotosik.pl/3139/7a678444cfa36824med.jpg

Dodatkowo z tego co wiem to do montażu tablicy będzie potrzebna jeszcze jakaś sprężynka, ktoś coś więcej wie na ten temat ma ona też jakiś nr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama blenda pod pdc i gril sline ma nr 8E0807285BA, natomiast z kolorami to już sobie trzeba dobrać bo jest albo 1QP (szary) albo 1RR (szary platinum). Gdzieś był temat o tych kolorach i zdjęcia do porównania bo sam szukałem i dobierałem do siebie.

Do blendy jeszcze jest adapter pod tablicę o nr 8E0807083 (A, B) ale pojęcia nie mam czy jest potrzebny czy nie.

Swoją drogą jak zobaczyłem cenę blendy w ASO +/- 150zł za kawałek plastiku to wolałem swoją przerobić. Godzinka roboty a efekt zadowalający. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie to gdzieś dostać/zamówić na internecie czy trzeba się fatygować do salonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem parę miesięcy po allegro i tablicy + forum i nie znalazłem. Przewija się parę sztuk po allegro ale trzeba uważać bo większość jest do zwykłego grilla, a blendy ze zwykłego grilla i sline różnią się mocowaniem. Zamienników nie ma więc albo szczęście na allegro albo ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem parę miesięcy po allegro i tablicy + forum i nie znalazłem. Przewija się parę sztuk po allegro ale trzeba uważać bo większość jest do zwykłego grilla, a blendy ze zwykłego grilla i sline różnią się mocowaniem. Zamienników nie ma więc albo szczęście na allegro albo ASO.

Na Allegro jeszcze się nie spotkałem z wersją na PDC, są same bez dziurek i taką jak ja mam do której się mocuje klasyczne ramki na tablice rejestracyjną. :/ Trzeba polować ewentualnie od kogoś odkupić. Dzięki wielkie za pomoc i nr części. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod PDC można kupić normalną i wywiercić otwory,

Odnośnie zwykłej blendy do standard grilla proponuję poszukać całego grilla z uszkodzonym chromem za około 50 zł + KW są na allegro

Koledzy dołączę się do tematu bo również szukam kompletnego grilla do B7 S-line i są takie na allegro ale bez blendy na tablicę rejestracyjną.

Ile kosztuje taka jak na foto - przykrywa tablicę pod spodem ???

3767376886_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz cenę samej blendy na getem - GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

ASO parę plnów drożej jeśli nie masz zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz cenę samej blendy na getem - GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar

ASO parę plnów drożej jeśli nie masz zniżek.

to jest ta z dziurkami pod czujniki parkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcówką BA jest pod pdc, lecz każdy element o numerze 8E0807285 niezależnie od opcji jest w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje tylko rozszyfrować która końcówka to jaki kolor. Znalazłem również temat o którym pisałeś ale zdjęcia już nie działają.

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 22:03 ----------

1QP czy 1RR?

qFwuAjT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u akjama całkiem nieźle się to prezentuję, różnica wydaje się być niewielka no nic dzięki wielkie za szybką pomoc.

1RR to chyba taki kolor jak ja mam bo zamawiałem blendę w miejsce tablicy rejestracyjnej i była właśnie z końcówką 1RR. :wink4:

http://images10.fotosik.pl/3835/4e122d71f2fd3ce8med.jpg

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Grey - kolor S4, ale niech ktoś potwierdzi. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem Serwis by zamówić ramkę na grilla i gość zamówił mi do S-line bez parktronika 8E0807285BB1QP koszt 265 zł.

Ciekawe czy to będzie taki jak zamieściłem wcześniej na foto ???

Odebrałem już ramkę i jest inna jak wcześniej dołączyłem fotkę, oczywiście pasuje do grilla S-line ale do przykręcenia typowej ramki na tablicę rejestracyjną PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...