Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kompletne sprzęgło


Debian27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam problem. Przy wciśniętym sprzęgle coś chrobocze, nie zwlekając poleciałem do sklepu zamówić kompletne sprzęgło i pojawił się problem. Facet w sklepie mówi mi, że ma sprzęgło Sachs za 415 zł ale nie daje gwarancji, że będzie pasował natomiast daje gwarancje, że Sachs za 670 zł będzie pasował o co chodzi?? Jeszcze inny proponuje mi za 530 zł Sachs............ Pomóżcie bo 250 zł droga nie chodzi!!!

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

panowie kto miał taki przypadek ktoś się zna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs 3000 722 002 cena 670 zł ale zastanawia mnie to tańsze które pewnie będzie z B4 nr 3000 386 001. Jest jakaś różnica?? Przerabiał już to ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeglo z b4 powinno pasowac, bo kola zamachowe w b4 jak i b5 sa takie same (mowa o zwyklym sprzegle, nie dwumasie). A skoro ludzie do b4 wkladaja skrzynie z b5 na sprzeglach z b4... to musi byc zamienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci kolego pomagam :decayed: na pierwszych zdjęciach z mojego 1Zta wyciągnięte sprzęgło z numerami, natomiast na ostatnim na pudełku masz numer nowego sprzęgła jakie zakładałem :wink: mój był również 1996 rok

01122009116.jpg

01122009119.jpg

19112009103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało zakładać sprzęgło z 80 B4 1Z, sam do siebie ostatnio takie założyłem i wszystko pasowało, zakładałem kompletne sprzęgło sachsa o nr 3000 386 001. Kupiłem na alledro, odebrałem osobiście bo miałem niedaleko i kosztowało 389zł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzięki za pomoc, jedno pytanko a czy sprzęgło z B4 po zamontowaniu nie będzie miało jakiś "uślizgów" wiecie o co chodzi, tarcza nie jest lekko cieńsza a docisk ten sam - w sensie siła docisku?? Są one identyczne?? Jeśli tak to w czym róźnica??Jak żywotność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a porównywałeś może oryginał z tymi z B4??

---------- Post dopisany 30-12-2013 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 22:36 ----------

Panowie po wyciągnięciu starego sprzęgła było ono identyczne jak 3000 386 001, więc takie założyłem. Sprzęgło bierze od dołu ale mam pytanie co do twardości pedału sprzęgła. Zaraz po zamontowaniu przez pierwszym uruchomieniem, w siadłem i nacisnąłem sprzęgło i chodziło jak masełko, po uruchomieniu i zrobieniu kilku km stwardniało....i teraz czy to tak ma być czy ja jestem jakiś przewrażliwiony?? A może to wina tego, że założyłem z 80 a nie dedykowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...