Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny z pilota


ostry1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kupilem audi a4 b5 lift kombi i niedziała centralny z pilota , mam jedek kluczyk z pilotem i jeden zwykly , podlanczalem pod kompa rozne programy i niemozna tego zdiagnozowac, ani odczytac wogle kluczyków pomka dziala w bagazniku wszystko ok jak sie otwiera recznie moze ktos ma pojecie oco chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś "ręcznie" dopasować pilota do pompki?

Jeden kluczyk w stacyjke przekrecic (mają Ci swiecic zegary, tzn zapłon włączony)

Wychodzisz, trzaskasz drzwiami wkładasz kluczyk w zamek (ten ktory chcesz zakodowac) zamykasz kluczykiem samochod

Naciskasz na pilocie przycis (chyba zamykania) - powinien mrugnac kierunkami o ile ma zakodowane miganie, po uplywie 1-2 sek przyciskasz ponownie przycisk (teraz ile razy nacisniesz tyle razy migna kierunki i na tej pozycji w centralce zakoduje sie scyzor- czyli jeden kluczyk na pozycji 1, a drugi musisz na pozycji 2 - 2x kliknac).

Po chwili otwierasz samochod (juz sie powinien otworzyc z pilota).

Sprawdzałeś w ogóle baterie w pilocie?

Podaj jaki masz numer pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro podam nr pomki i sprawdze tak jak piszesz ,mam baterie koles sprawdzam na radiu i daje zaklucenia czyli dziala,a kierunki nie swieca zrobie jutro jak pisales i zobaczymy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu mianowicie :

Auto z centralnym jeden pilot z jednym przyciskiem do otwierania i drugi kluczyk zwykły do ręcznego otwierania.

Któregoś razu kluczyk od centralnego upadł i rozłożył się do części pierwszych od tamtej pory nie działa centralny.

Wymieniałem baterię nie pomogło , próbowałem ręcznie dopasować pilota do pompki nie działa gdzie szukać dalej ?

Czy kupić nową centralkę i przełożyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.napraw pilota

2. central z kluczyka manualnego ( z drzwi ) dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawić pilot tzn ?

Centralny działa z otwierania manualnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli po upadku pilot przestał działac to pewnie jest jakieś mikropękniecie druku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli po upadku pilot przestał działac to pewnie jest jakieś mikropękniecie druku

czyli gdzie to naprawić itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do jakiegoś elektronika , np w firmie montującej alarmy , ale Ci tam naprawią albo pokierują do kogoś kto to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...