Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Kilka błędów na VAGu oraz migajaca kontrolka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema koledzy.

1. Od jakiegos czasu na lekkich wybojach miga mi po srodku tablicy rozdzielczej CZERWONY WYKRZYKNIK. Mignie i zabimba 3 razy i przestaje.

Myslalem, ze to cos z hamulcami, ale poziom plynu jest ok. ABS tez dziala poprawnie.

2. Podlaczylem auto pod vag i znalazlem 2 nastepujace bledy.

01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199)

32-00 - Resistance too High

To wiem, ze jest czujnik w fotelu pasazera. Teraz tylko nie wiem, czy moze przewody zasniedzialy, czy moze czujnik do wymiany.

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

To jest cos zwiazane z centralnym zamkiem. Nie mam pojecia co, bo z zamkami nie mam problemu.

Błąd skasowalem, jak sie bedzie powtarzal, to wtedy zaczne sie martwic.

Co powiecie na temat tego mrygajacego wykrzyknika i czujnika od poduszki ??

Opublikowano
01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199)

32-00 - Resistance too High

podobne błędy już były omawiane chyba, poszukaj..

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4244&highlight=01217

Najczęściej trzeba podociskać styki.

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

To chyba też widziałem

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4127.0.html;highlight=01367

Proszę zawsze szukać na forum

Opublikowano
dudek81 napisał/a:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

ten blad jest chyba we wszystkich B5 :) nic powaznego

Opublikowano
ten blad jest chyba we wszystkich B5 :) nic powaznego

znalazłem coś takiego w sieci :

> Component: CV-Pump D11

> 4 Faults Found:

> 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

As it says... maybe there is a leak in the vacuum lines of the

central locking system. The pump had to run for a longer time

than it should in order for all the doors to become locked or

unlocked.

w końcu nie otworzycie tych drzwi. :one:

znalazłem też coś takiego :

http://www.audiworld.com/tech/elec131.shtml

Opublikowano
  • Autor

A co moze oznaczac ten migajacy wykrzyknik ??

A z centralnym to wlasnie sie zdziwilem, bo u mnie nic sie zlego nie dzieje.

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor
A co moze oznaczac ten migajacy wykrzyknik ??

to o czym już dzisiaj dyskutowalismy

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4797

akumulator

To sie nie dzieje przy odpalaniu, tylko np. na jakims wyboju. Jak szybciej przejade przez prog zwalniajacy itp.

[ Dodano: 07-01-2007, 12:26 ]

Zawzialem sie i wszystko dokladnie posprawdzalem, okazalo sie, ze poziom plynu chlodzacego zszedl do minimum. Dolalem do full i jak narazie czerwony wykrzyknik nie miga.

Wiec moze to byla przyczyna.

Jutro sie wezme za ten czujnik w fotelu, poprawie kostki i zobacze czy bedzie OK.

[ Dodano: 09-01-2007, 12:40 ]

No i plyn dolany, a kontrolka wykrzyknika na wybojach czasem lubi blysnac i popikac.[br]Dopisany: 02 Styczeń 2007, 15:29 _________________________________________________Po długim czasie wziąłem laptopa znowu do auta.

I mam 3 błędy:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

Wiem, że tym mam się nie przejmować :cool:

01269 - Commencement of Injection Valve (N108)

31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent

oraz

01200 - ABS Valves Supply Voltage

35-10 - - - Intermittent

A tymi mam się przejmować? Czy poprostu wykasować i niech się dzieje wola boża ?? :>

Opublikowano

Pierwszy ignoruj a dwoma ostatnimi się zainteresuj.

Czy układ akumulator - alternator działa poprawnie ?

Pytam , bo te 2 ostatnie błędy mogą być z tym związane.

Opublikowano
  • Autor

Nie ma żadnych problemów z autem.

Ostatnio podłączałem wzmacniacz do tuby. Może przez to wyłapał jakieś błędy ?

A może przez ostatnie przymrozki ?

Ale ogólnie zero problemów z odpalaniem, czy to zimny, czy ciepły.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.