Jakie ori radio

Labiel

Witam

Ponieważ moje nie fabryczne radio powoli siada będę przymierzał się do zmiany na ori i stąd moje pytanie. Auto mam z 95 roku ale wiele części pochodzi z A4 z 2000 roku. Chciałbym aby nowe radio miało możliwość obsługi tylnych głośników które mają wzmacniacz - do zwykłego radia potrzebowałbym specjalny moduł z tego co czytałem. Dodatkowo mam też liczniki z II liftwa (białe podświetlanie) i wiem że jest możliwość aby w pomarańczowym oknie na samej górze były wyświetlane informacje o radiu. Generalnie zależy mi też na CD, ewentualnie na opcji podłączenia zmieniarki. Którego radia więc szukać bo jest ich sporo rodzai.

z 1DIN to tylko concert+ (panasonic) kaseciak pasujacy P&P z możliwoscia podłaczenia zmieniarki, bądź concert CD z A6 C5(22cm), ale nie jest P&P, sposób podłczenia masz opisany w warsztacie

tak dokładnie, jest pozbawione wady procesora, ale akurat to z aukcji nie pasuje do B5, otwór montazowy masz 22cm, musisz szukać z A4 poliftowego. jak kupisz model blaupunkt to na 95% trafisz na uszkodzony procesor(nie działa potencjometr głosnosci) chyba że kupisz to z A3 i dorwiesz gdzieś sam panel z A4:wink:

O tym siadającym procku to właśnie już czytałem :decayed: Temat raczej nie na dziś tylko na przyszłość ale warto wiedzieć czego już szukać w międzyczasie.

w sumie to chyba do każdego które jest 2 knałowe, później robisz kodowanie na bose, ajk wyswietli Ci sie napis bose na radiu to masz wszystko OK

Jeszcze takie pytanie techniczne bo spotkałem się z pojęciem sygnału analogowego i CAN (cyfrowy). Z tego co kojarzę to moje liczniki w rozpisce kostki FIS miały jakieś informacje o CAN - dobrze myślę? Liczniki II lift, białe podświetlanie.