Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Budowa systemu bose A4 (sedan)


Rekomendowane odpowiedzi

Powitał wiem że temat często zapewnie katowany ale chciał bym wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten konkretny wątek.

Posiadam Audi A4 (sedan) z radiem Concret 1(radio niedawno kupiłem) w autku są jedynie cztery głośniki z przodu.

Interesuje mnie założenie kompletnego systemu Bose tyle że musze miec pewnosc że kupując z allegro taki system będzie bez problemu działał w mojej A4

ineteresuje mnie ta aukcja :

http://www.allegro.pl/item403942974_bose_system_audi_a4_95_98_avant_caly_zestaw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest kompletny to będzie działał, tylko po co Ci coś takiego i to za 9stów :blink: Kup se wzmaka i jakieś dobre głośniki na tył. Kasa podobna, a efekt duuuużo lepszy :good: Mam u siebie bosse i juz myślę na co to g.wno wymienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedpiszcą: bose może i fajny, ale jak go dostaniesz razem ze samochodem, jak chcesz dłubać, to dużo taniej zrobisz coś dużo lepszego! Nie zgodze się tylko co do wzmaka i głośników na tył... kup wzmaka i głośniki na przód! No chyba że lubisz siadać tyłem do orkiestry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie 900 to duzo i duzo roboty ale jakis piecyk do 500zl i na przod 16 + maty gra lepjej niz bose puzniej jakis sub i duzo lepjej bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się tylko co do wzmaka i głośników na tył... kup wzmaka i głośniki na przód! No chyba że lubisz siadać tyłem do orkiestry....

Chodziło mi o głośniki niskotonowe na tył. Nie jestem za bardzo zwolennikem skrzynki w bagażniku, dlatego gdzieś bym próbował takie głośniki ulokować. Nie znam sedana, więc nie podpowiadam gdzie. Co do przodu to głośniki jakieś tam są póki co, później można i je wymienić. Ja bym tak właśnie zaczął powolną wymianę nagłośnienia. Najpierw niskie tony w tyle. Później przód drzwi i jak jest opcja to tylne drzwi też dałbym głośniki - bo właśnie to mi się w bosse podoba że całe autko równo i fajnie gra - szkoda tylko że słabo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...