Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Analiza Logów-problemy z odpalaniem


Tomasz665

Rekomendowane odpowiedzi

Więc zaczęło się wszystko po kupnie auta ok 3 miesiące temu. Auto po dłuższym postoju nie chciało zapalić,przekręcałem kluczykiem auto zapalało i od razu gasło, później musiałem bardzo długo kręcić,żeby załapał-problemy te nie miały wpływu na dynamikę i spalanie dodam jeszcze, że gdy odpalił to następne odpalania były na dotyk no chyba że postał przez noc, zaprowadziłem auto do mechanika opowiedziałem mu o wszystkim i doszedł do wniosku że układ paliwowy się zapowietrza wymienił zawór zwrotny paliwa.No i tydzień było wszystko dobrze.teraz znowu po dłuższym postoju auto nie chce odpalić tylko że objawy są trochę inne auto odpala i chodzi nie równo trzęsie nim tak jak by może chodził na nie wszystkie cylindry,lecz wystarczy że wcisnę na gaz przestaje trząść, i już nie pali na strzała jak kiedyś tak jak by minimalnie musiał pokręcić.2 tyg po zakupie wymieniłem rozrząd(rolki od klimy,napinacz alternatora był rozsypce pasek,pasek od alternatora,wszystkie filtry,Olej Motul) Kazałem mechanikowi sprawdzić świece mówi że są w porządku.Jak podłączam pod VAG-a nie pokazuje żadnych błędów od początku od kąt go kupiłem nie pokazywało. Co o tym sądzicie ? mój mechanik widze że już wyczerpał pomysły byłem w serwisie BOSCHA oni powiedzieli mi że to najprawdopodobniej pompo wtryskiwacze są do wymiany ale koleś wywnioskował to z samej rozmowy ze mną więc nie chce się naciągać na koszty puki nie będę pewny. Starałem to opisać jak najbardziej szczegółowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...