-
1.9 TDI AWX Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Dziękuję za odpowiedź Rozrząd wymieniany był przy przebiegu 302k. Oryginalny z ASO lecz wymiany dokonałem w zwykłym serwisie samochodowym. Co oznacza że skacze kąt synchronizacji. Wedle mojej wiedzy ustawiać powinno się przy wymianie rozrządu.
-
1.9 TDI AWX Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Witam ! Proszę o analizę logów, robiłem je pierwszy raz, mają one na celu ocenę ogólnego stanu faktycznego silnika. EGR nie zaślepiony, przebieg 326k Audi A4/B6 1.9TDI 130KM LOGI STATYCZNE http://vaglog.com/log-000_001_003_s3Hklnn.html http://vaglog.com/log-004_007_013_AVTDnq.html http://vaglog.com/log-014_018_023_5zbxIr.html LOGI BASIC SETTINGS http://vaglog.com/log-000_103j3.html http://vaglog.com/log-003_PuR79Lz.html http://vaglog.com/log-011_dHhCFI.html LOGI DYNAMICZNE http://vaglog.com/log-000_r88VXnY.html http://vaglog.com/log-001_Qv0cC.html http://vaglog.com/log-003_9S5QEW.html http://vaglog.com/log-004_tobR8M8.html http://vaglog.com/log-008_Xj6rmn.html http://vaglog.com/log-010_4WsL0m.html http://vaglog.com/log-011_Y4IU1T5.html
-
Pomyliłem plus minusem nie działa radio
Dzięki za szybką odpowiedź. Jutro sprawdzę i dam znać.
-
Pomyliłem plus minusem nie działa radio
Padł mi dzisiaj akumulator, bo zostawiłem auto na światłach. Rozpaliłem przez kable tyle że pomyliłem plus z minusem i zaiskrzyło, od razu zmieniłem auto zapaliło, tyle że radio nie działa bezpieczniki które są od strony drzwi kierowcy sprawdziłem i są ok. Czy jest możliwość żeby był gdzieś jeszcze bezpiecznik, czy po prostu jest już po radiu ? mam takie radio
-
Chrobotanie drążka zmiany biegów
Witam. mam problem z chrobotaniem drążka zmiany biegów. Biegi wchodzą normalnie nie ma żadnych zgrzytów przy zmianie biegów, drążek zaczyna chrobotać gdy obroty wzrosną ponad 2tys, oraz podczas przyśpieszania, wystarczy delikatnie go przytrzymać (jednym palcem) i jest cisza. ciepły zimny silnik nie ma to znaczenia. Ostatnio przez dwa dni był spokój nic się nie działo. Wydawało mi się że może to być spowodowane poduszką pod skrzynia biegów, dzisiaj wymieniałem ją na nową ORI Z ASO ale problem pozostał. Nie mam pomysłów co to może być. szukając informacji na ten temat natykałem się ciągle na drżenie drążka (przeważnie spowodowane poduszką) bodź chrobotanie przy zmianie biegów, u mnie to wszystko nie występuje. Dorzucam film.
-
Polecane opony zimowe
Ja polecam markę Vredestein sam posiadam zakupione w tamtym roku nowe vredestein snowtrac 3 i byłem z nich zadowolony marka mało znana w polsce za granicą więcej aut jeździ na tych oponach.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Wymieniłem EGR na nowy WAHLER wyczyściłem cały dolot chodź nie było tego dużo, zabrałem się do czyszczenia kolektora zaślepiony był w około 50% chyba był pierwszy raz czyszczony od nowości, do tego nowe wszystkie przewody, to co zauważyłem po to lepsze zbieranie się auta z dolnych obrotów, brak telepania przy gaszeniu (miałem pękniętą membranę w EGR) silnik pracuje jakby bardziej miękko
-
Bardzo sporadczyny problem z odpalaniem - Nie odstaje paliwa?
Podjechać autem pod jakąś "górkę" tak żeby przód był wyżej od tyłu. i wtedy wiadomo czy paliwo się cofa
-
Bardzo sporadczyny problem z odpalaniem - Nie odstaje paliwa?
Objawy w 100% zgodne z Vacum wiem to po sobie
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Czyścił ktoś z was IC jak wyglada z nim sprawa bede czyścił w nastepnym tygodniu pod nim tez mam olej wymienia się w nim jakies iringi uszczelki, Mam zamiar wyczyścić cały dolot od turba po Kolektor
-
Bardzo sporadczyny problem z odpalaniem - Nie odstaje paliwa?
Może to być też pompa Vacum wsadź łapsko czy ropą nie czuć
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ja mam pękniętą membranę nie da się skleić już i nie chce wywalać 120zł na siłownik klapy jak wiem że egr leje wole dołożyć 200zł i mieć spokój
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
no ja też kupiłem właśnie z przesyłką 380 Wahler , tylko nie wiem nie zapytałem się przyjdzie z uszczelkami czy bez ? jak miałeś u siebie ?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam pytanie do tych co kupili nowy EGR, chcę właśnie kupić ale szczerzę nie wiem co wybrać jest tego trochę i ceny strasznie rozbieżne
-
[AVF] Pali i zaraz gasnie
Miałem identyczne objawy przy padniętej pompie Vacum, ale jeśli jest nowa to odpada. Problem wygląda na cofające się paliwo, jak wygląda sprawa na pełnym baku ? zawór zwrotny paliwa można tez zmienić nie dużo kosztuje.