Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?


kana

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałbym się czy wgl. się tego podejmą...

Dlaczego samemu tego nie zrobisz? nie ma przy tym wielkiej filozofii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj kogoś z forum.Żeby nawet pomyśleć o aso to trzeba być wariatem.Ktoś z forum ci ogarnie to za 100-300zł,może nawet za flaszkę.Natomiast aso to cena kilkukrotnie większ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam reki do plastikow juz dwa polamalem przy wkladaniu uszczelek drzwiowych

P.s skrecilem podsufitke na raczki sloneczniki zlozylem slupki ale ciezko mi bylo wcisnac uszczelki

---------- Post dopisany 06-01-2014 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 15:10 ----------

I w jakiej kolejności to składać sufit skręciłem na rączkach i słonecznikach później uszczelki montować i na końcu boczki? Czy coś pomyliłem apropo boczki od pasów lepiej zaczynać od góry ? Pozniej boczek od listwy podłogowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej dobrze radzi,szukaj na forum ktoś ci napewno ogarnie, za wymianę w aso wezmą pewnie więcej niż będzie kosztowała podsufitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty tam znowu połamałeś??? mówiłem żebyś odrazu do mnie wpadł to bysmy to zrobili a nie wpadasz dopiero wieczorem jak juz byliście w czarnej d*pie pół auta rozebrane a za chwile czarna noc:grin: sporo tam popsuliście ale do ogarnięci kolego wpadniesz na jakis weekend i możemy rezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłem ze składanie plastików po ciemku przy niskiej temperaturze grozi połamaniem:wink: jak cos to spisz co jest uszkodzone i wpadaj na weekend ogarniemy to co powinno być zrobione :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...