Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Concert II na Bns 5.0 problem z antena


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie zmieniłem radio z concerta II na bns 5.0 zamontowałem przejściówkę dla rns-e i adapter antenowy tego typu Adapter antenowy RNS-E AUDI Navi plus radio RNS-E (3815408812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i ogólnie wszystko ok tylko problem jest z małym zasięgiem radia w niektórych miejscach pięknie ściąga z tąd moje pytanie czy coś jest z przejściówką antenową czy coś trzeba dołożyć czy kupic inna?Oczywiście na poprzednim radiu wszystko było ok i bns też jest w pełni sprawny.I czy z tyłu radia nie powinny wchodzić 2 kable antenowe do radia i to może jest problemem.Chyba że to ma być dywersity ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting adapter antenowy już nie wiem sam.

Przy okazji dla innych Z concerta II na bns 5.0

-połączenie pinu 15 z 16

I coś jeszcze trzeba zmienić w redukcji która jest przygotowana pod rns-e.

Oczywiście posiadam Fis i wtyczka jest wpięta wyświetla na liczniku wszystko.

I co to jest za żółta wtyczka z tyłu radia z concerta II to nie jest dodatkowy zasięg antenowy co trzeba podpiąć ta wtyczkę i radiową pod taki reduktor REDUKCJA ADAPTOR ANTENOWY AUDI RNS-E Z DIVERSITY (3845674396) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jeżli już kupiłem redukcje bez diversity gdzie można dokupić podpięcie żeby założyć do adaptera Adapter antenowy RNS-E AUDI Navi plus radio RNS-E (3815408812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy kos wie do którego pinu należy podlaczyc k-line w bns 5.0 bo nie wylacza się z kluczyka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...