-
Dobre Wycieraczki
ja mam w mojej a6 aktualnie wycieraczki valeo, oczywiscie originalne lub jak kolega mowi swf tez sa dobre
-
122KM a 150KM - tylko oprogramowanie ?
zamiast bawic sie w wgrywanie tego 150km (jesli wogole idzie) to daj wirusa zrobic i bedziesz mial 180-195KM, zalezy od tunera.
-
Jakiej firmy rozrząd wybrać. INA czy DAYCO?
INA 530 0650 30 SKF VKMC 01278 HEPU PK06690 Conti CT1168WP1
-
Jakiej firmy rozrząd wybrać. INA czy DAYCO?
INA/Conti szla nepewno na pierwszy montaz, przynajmnie w b6/b7 tak bylo HEPU albo SKF tez jest ok
-
Pobór prądu na postoju.
jak masz wzmacniacz to chyba tez bose. Radio to jedno a nad nim masz wzmak, pdeslij zdjecie. Najprostrze co mozesz zrobic to reset MMI. Mozna tez wgrac nowe Firmware jesli go jeszcze nie masz. jakbys mail wzmaka na podmiane tez mozna by bylo wykluczyc czy to on nie idzie w standby
-
225/55 r17 czy wejdzie do b7
no te kola sa z C7 a nie c C6, strasznie wielkie. mozliwe ze predkosciomierz bedzie za malo pokazywal
-
225/40 R18 na felge 8j?
nach 8x18 to tylko 245/40. do opon 225 to raczej felga 7,5 ato juz zadkie okazy. mowimy tutaj oczywiscie o seryjnych wielkosciach. 225/40 to troche bedzie za mala, znow 225/45 za duza. co do komfortu, sorry ale przesada niesamowita, miales malucha wogole? moze to wina S-line Quattro zawiechu a nie opon. bo ten jest twardy. nierobiles jazdy probnej? zakup w ciemno? ja mam 225/50R17 i jest super.
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
nie wprowadzaj ludzi w blad. 2.7 mialy od poczatku porawione wtryski i metalowe swiece zarowe. wiec te mozna od poczatku polecac. w 3.0 silnik BMK z 224KM tutaj moga sie pojawic problemy z wtryskami i swiecami zarowymi bo ceramiczne. te tylko w A6 3.0 ASB 233KM juz w sumie jak pierwsze 2.7. Od 10/2008 modelowo 2009 i tu silniki z 4 literowymi oznaczeniami tu w sumie jest najlepiej. tutaj juz rownierz w a4. originalne nowe wtryski kosztuja okolo 400€ jeden, za 550zl sorry ale to gowno kupisz. Z lacuchami i napinaczami to tez drogi interes i tylko originalne z audi brac, zadne inne bo za 50tkm zacznie znowu klepac. Ja ma 2.7tdi CANC w quattro i kupilem go z 200tkm (4 lata). ja robie jakies 20-25tkm na rok, ale wymiana oleju co 12-15tkm. Teraz mam 296tkm i narazie spoko. DPF sie skonczyl przy okolo 280tkm
-
Spalanie w 1.4 TFSI
jak jazda 94kmh to spoko, nie 120 jak piszesz
-
Spalanie w 1.4 TFSI
a jaka srednia predkosc pokazywal BC. Majac srednia 140 na BC to trzeba juz czesciej 160-170 palowac.
-
3.0 TDI V6 245hp CDUC - pakiet startowy, opinia użytkownika
dla takiego klocka jak c6 3.0tdi z Q i T ktore wazy okolo 1900kg to spalanie 10,5 i tak super. a4 B8 z manualem i Q wazy okolo 300kg mniej, ma nowszy silnik, wiec musi mniej palic.
-
Radio 4G0035053 4F0035053 wymienne na 4G0035056 ?
dobra to zaczne inaczej. mam a6 4f z 2011, jako avant. Zabudowane jest navi MMI 3G (nie High) z kolorowym wyswietlaczem 6,5 cala i bez HDD. Jak wspomnialem bose tez nie mam. Zabudowalem nowe glosniki Audio System M165Evo. Ale niestety gra to dalej do du... Problem wtym ze aucie jest dsp i pieprzy wszystko, bo obcina dol z tylu a przod podzielony jest na wysoki/sredni ton i pseudo subwoofer (jaja sobie jakies zrobili). wszystko w sumie to kicha. dzwi w miare wygluszone a w tej puszcce co jest pseudo subwoofer jest takze material wygluszajacy. dlatego pytalem czy jest jakies radio unit z 4 kanalami i full range wyjciem na glosniki?
-
Radio 4G0035053 4F0035053 wymienne na 4G0035056 ?
mam pytanie. mam navi mmi 3g low i radio unit 4G0035056 bez bose ale z DSP. dzwiek to jedna wielka kicha czy istnieje mozliwosc zmiany radio unit na zwykly z wyjsciami full range na glosnikach (4x20w)? jesli tak to na jaki? Bluetooth i inne beda dzialac?
-
Jakie głośniki w drzwi zamiast ori
Jak wymieniać to tylko komplet z gwizdkami, bo będzie kicha. Do tego wytłumić dźwi alubutylem i będzie dobrze
-
Oryginalna instalacja przerywają głościki
kubajvc ma racje ale tylko wtedy jak otwiersz dzwi lub jak one sa otwarte.+ mialem to samo w dzwiach kierowcy ale tylko jak je otwieralem. przy zamknietych zawsze gralo.
januszm41
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta