Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek1mark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam kolegow mam pytanie co moze byc przyczyna drgania lewarka zmiany biegow na postoju i w czasie jazdy pacjet to audi a4 b9 diesel s line 2017 rok skrzynia manulana 6 biegow , nadmienie jedynie ,ze angieski mechanik mowil ze poduszka pod srzynia jest ok ale nie bardzo chce mi sie wierzyc prosze o konkretne podpowiedzi dziekuje
  2. czesc mam to samo w mojej s line klima nie chce sie wlaczyc jak naprawiles swoja ?
  3. Mam prosbe o rozkodowanie vin sprzedajacy mowi ze to wersja s line ale nie wydaje mi sie to jet ten VIN: WAUZZZ8E57A205493 z gory dziekuje
  4. marek1mark odpowiedział(a) na zukky13 temat w 2.0TDI
    tez mieszkam w uk w najblizszym czasie tez czeka mnie wymiana sprzegla , zazwyczaj kupuje czesci z niemieckiej firmy AUTODOC ale teraz nie maja w swojej ofercie kompletnego sprzegla mam pytanie czy dostales komletne sprzeglo z dwumasem ?
  5. Tez myślałem o tym ale muszę zmienić tez dyfuzor
  6. witam wszystkich mam troche czasu to opisze moje auto jet to wersja pelna s line dla tego modelu , zawieszenie , zewnetrzne i wewnetrzne tapicerka s line , model 150 koni bardzo ladny srodek ,bardzo dobrze sie prowadzi lepiej jak moja wczesniejsza audi b 8.5 , planuje zrobic jej stage 1 tak mysle ,ze bedzie to jakies 40 kucy wiecej i lepszy moment obrotowy i doloze podgrzewane fotele , ktorych u mnie niestety nie ma kolor w dowodzie mam srebrny ale to jest bardziej szampanski to narzie na tyle pozdrawiam wszystkich dodam troche zdjec
  7. witam kolego czy moglbys rozkodowac moj vin : WAUZZZF4XHA101447 z gory dziekuje
  8. marek1mark zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  9. Dzięki za pomoc mieszkam w UK i tu muszę kupić
  10. mam pytanie ktorej firmy rozrzad zalozyc mam dwa : INA I DAYCO MOJ SILNIK TO DEUA
  11. super wyglada z tym defuzorem od po lifta , mam pytanie czy musiales odcinac koncowke starego wydechu ?
  12. jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo odbieram ją w poniedziałek ,jak coś będę wiedział więcej to opisze , na zdjęciach jest ładna .
  13. moje audi to a4 avant 2.0tdi s line 150 koni
  14. czesc kolego i co udalo ci znalezc problem ? , mam ten sam od siedmiu miesiecy nie dzialaja spryskiwacze ochrona komponentu zdjeta kodowan z milion i nic
  15. ja tez polecam krystiana i jego serwis w pare godzin ogarnol temat inni mechanicy nie mogli poradzic w 1 miesiac !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.