Treść opublikowana przez marek1mark
-
drganie lewarka na postoju i w czsie jazdy audi b9 reczna skrzynia biegow diesel
witam kolegow mam pytanie co moze byc przyczyna drgania lewarka zmiany biegow na postoju i w czasie jazdy pacjet to audi a4 b9 diesel s line 2017 rok skrzynia manulana 6 biegow , nadmienie jedynie ,ze angieski mechanik mowil ze poduszka pod srzynia jest ok ale nie bardzo chce mi sie wierzyc prosze o konkretne podpowiedzi dziekuje
-
Klima nie chce się włączyć a4 b9
czesc mam to samo w mojej s line klima nie chce sie wlaczyc jak naprawiles swoja ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Mam prosbe o rozkodowanie vin sprzedajacy mowi ze to wersja s line ale nie wydaje mi sie to jet ten VIN: WAUZZZ8E57A205493 z gory dziekuje
-
2.0 Tdi DUEA Sprzeglo
tez mieszkam w uk w najblizszym czasie tez czeka mnie wymiana sprzegla , zazwyczaj kupuje czesci z niemieckiej firmy AUTODOC ale teraz nie maja w swojej ofercie kompletnego sprzegla mam pytanie czy dostales komletne sprzeglo z dwumasem ?
-
prezentacja audi a4 b9 s line
Tez myślałem o tym ale muszę zmienić tez dyfuzor
-
prezentacja audi a4 b9 s line
witam wszystkich mam troche czasu to opisze moje auto jet to wersja pelna s line dla tego modelu , zawieszenie , zewnetrzne i wewnetrzne tapicerka s line , model 150 koni bardzo ladny srodek ,bardzo dobrze sie prowadzi lepiej jak moja wczesniejsza audi b 8.5 , planuje zrobic jej stage 1 tak mysle ,ze bedzie to jakies 40 kucy wiecej i lepszy moment obrotowy i doloze podgrzewane fotele , ktorych u mnie niestety nie ma kolor w dowodzie mam srebrny ale to jest bardziej szampanski to narzie na tyle pozdrawiam wszystkich dodam troche zdjec
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
dziekuje bardzo to jest bardzo pomocne
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
witam kolego czy moglbys rozkodowac moj vin : WAUZZZF4XHA101447 z gory dziekuje
-
Jakiej firmy rozrząd wybrać. INA czy DAYCO?
Dzięki za pomoc mieszkam w UK i tu muszę kupić
-
Jakiej firmy rozrząd wybrać. INA czy DAYCO?
mam pytanie ktorej firmy rozrzad zalozyc mam dwa : INA I DAYCO MOJ SILNIK TO DEUA
-
Audi A4 B9 S Line AVANT 2.0 TDI 190KM Quattro S-Tronic scubablau metallic
super wyglada z tym defuzorem od po lifta , mam pytanie czy musiales odcinac koncowke starego wydechu ?
-
moje s line
jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo odbieram ją w poniedziałek ,jak coś będę wiedział więcej to opisze , na zdjęciach jest ładna .
-
moje s line
-
Brak podświetlenia zegarów po wymianie BCM1
czesc kolego i co udalo ci znalezc problem ? , mam ten sam od siedmiu miesiecy nie dzialaja spryskiwacze ochrona komponentu zdjeta kodowan z milion i nic
-
VAG BAUER Service gdynia
ja tez polecam krystiana i jego serwis w pare godzin ogarnol temat inni mechanicy nie mogli poradzic w 1 miesiac !
-
nie dzialajace spryskiwacze
panowie jakies pomysly w tej sprawie
-
nie dzialajace spryskiwacze
prosze o pomoc i mam pytanie ktore ze sterownikow i kosteki sa odpowiedzialne za spryskiwacze ? nie moge sobie poradzic z tym problemem , po zamianie przednich lamp halogenowych na bixenon i wymianie BCM modol komfortu z koncowki 063dd na 063dh , przestaly dzialac spryskiwacze na przednia szybe i tylna ,ochrona komponentu sciagnieta , manetki sprawdzone pompa tez sprawdzona prad sprawdzony kodowanie wydaje sie w porzadku juz mi rece opadaja nie wiem co jest grane ? prosze kolgow o pomoc
-
Problem ze spryskiwaczami
Sprawdziłem w kodowaniu ,myśle ze jest ok ale coś mi wyskoczyło w kodowaniu wyślę ci zdjęcie jak byś mógł rozszyfrować
-
Problem ze spryskiwaczami
Dobra jutro jeszcze raz sprawdzę ,dzięki
-
Problem ze spryskiwaczami
Mam problem jak w temacie ,otóż po zmianie BCM z końcówki 063DD na 063DH przestały działać , robiłem zmianę przednich lamp z halogen na bixenon wszystko chodzi jak należy po kodowaniu , wyciągnąłem pompkę ze zbiorniczka i ja sprawdziłem chodzi na VCDS tez nie ma błędów , nie wiem o co tu chodzi może któryś z kolegów miał taki problem ,proszę o pomoc
-
Problem ze spryskiwaczem
Cześć ja mam taki sam problem śle u mnie wogóle nie działa sprysk ,sprawdziłem pompkę jest ok na VCDS zero błędu ,czy rozwiązałeś problem ?
-
wymiana lamp halogen na bixenon
Dziekuje za podpowiedz
-
Obniżające się prawe lusterko po wbiciu biegu wstecznego
ja u siebie robilem vcds jak wlaczam wsteczny to obniza mi sie lusterko
-
wymiana lamp halogen na bixenon
mam pytanie po zmianie lamp na xenon i wymianie bcm z koncowka DH wczesniej bylo DD nie dziala podgrzewanie foteli , oswietlenie wewnatrz ,i najwazniejsze nie dzialaja spryskiwacze na szybe czy to ma zwiazek z ochrona komonentu ? wiem ze oswietlenie tak ale reszta? prosze o jakies podpowiedzi
-
BCM moduł comfortu 8K0907063DD
Dzięki za odpowiedz tylko teraz który , by pasował do mojej audicy mam 2014 rok 2.0 tdi kombi i kupiłem takie lampy oczywiście RHD wersja angielska dodam kilka zdjęć