Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Cofanie powietrza przez przepływke - szarpnięcie auta w czasie jazdy


Squdow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1.8T

Mam problem a może nawet 2

Mianowicie od jakiegoś czasu mam tak ze jesli jade autem to raz na dzień.. czasami 2 razy na tydzień podczas normalnej jazdy auto szarpnie.. tak jakby nie wystrzelił jeden gar lub 2 dalej autko jedzie jak gdyby nigdy nic

dodatkowo zauważyłem ze podczas postoju czasami tez szarpnie obrotami (spadna drastycznie po czym wracaja do normy) też jest to raz dwa na tydzień zawsze gdy auto jest juz ciepłe i jeżdziło jakiś czas

2 problem to dziwny dzwięk z przepływomierza

jesli na postoju dodam gazu i puszcze to podczas spadania obrotow z dolotu wydobywa sie dziwny dzwiek taki pruf pruf pruf i czuć ze powietrze jest cofane (podczas pruf zamiast zasysać powietrze wydala je)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwszego to swiece sa w idealnym stanie

maja przejechane 20 tys i sa to oryginały OOOO NGK

więc wątpie...

co do drugiego to z tego co wiem to nasz silnik nie posiada blov....

i zdecydowanie nie jest to psss tylko puf puf puf, i powietrze nie ucieka gdzieś tam tylko cofie je na wlocie powietrza

dzieki za odpowiedz z niecierpliwościa czekam na dalsza pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cos kiepsko z Twoimi wiadomosciami kolego bo owy bov jest w kazdym 1.8T taki ladny czarny z tworzywa a znajduje sie zaraz za wylotem powietrza z turbiny a sterowany jest podcisnieniem z kolektora ssacego ( taki cieniutki wezyk), no chyba ze ktos u Ciebie zrobil wczesniej jakis myk i go usunal a teraz caly uklad Ci glupieje lepiej sprawdz to dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...