Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Tryb awaryjny w tiptronic (jak naprawic)?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Otoz mam taki problem...opisze sytuacje od poczatku...kupilem auto okazalo sie ze jest walnieta przeplywka wymienilem przeplywke...auto smigalo super...nastepnie padla mi pompa wtryskowa...kupilem regenerowana w serwisie bosha w olawie...zamontowali mi ja...pozniej zaczely sie problemy typu tryb awaryjny jazda max 40km/h dziwny dzwiek silnika tak jakby traktor jechal...okazalo sie ze byl brak podcisnienia wymienilem gruszke przy turbinie i bylo podcisnienie...pojechalem w trase w sumie 1600km podczas tej trasy wlaczyl mi sie 4 razy tryb awaryjny jechalem 190 i nagly spadek mocy krecil do 3000 tylko ale jeszcze jechal....osatatnio z rana wsiadam w auto i odpalam go. juz odrazu wiedzialem ze cos jest nie tak obroty skakaly i byl ten dziwek traktora...ruszylem i jeszcze jechal pozniej jak go zgasilem i odpalilem to byla kaplica ciagle mi sie wlacza tryb awaryjny i nie jedzie...do tego jak wrzucam na D to szarpie strasznie skrzynia...po podlaczeniu VAG-a wyskoczylo ze jest brak polaczenia z ECU skrzyni biegow...kumpel powiedzial ze mogla sie odlaczyc wtyczka od skrzyni...bylem na kanale i byla podlaczona...wyczepilem ja podmuchalem i podczepilem odpialem akumulator na 15 min podpialem i dalej to samo....czy ktos wie co to moze byc? musze miec naprawde kiepski egzemplarz skoro co chwile cos innego sie psuje....ewentualnie kto zna kogos we wroclawiu kto sie zajmuje takimi rzeczami??? porcz jetronic-a na opolskiej bo maja kolejki na 3tyg a ja musze to zrobic na wczoraj bo wyjezdzam do uk... z gory wielkie dzieki...

Opublikowano

nie wiem dlaczego ale powiem "silnik 2,5" kropka, kup 1,9 w B5 są niezawodne :good:

Opublikowano
  • Autor

wiesz gdybym to wiedzial przed zakupem auta to na pewno bym tak zrobil...

Opublikowano

jezeli chodzi o takie rzeczy jak skrzynia to chyba najlepiej udac sie do ASO

jak mi sie wlaczyl trub awaryjny to pojechalem na Piekna 21 we wrocku do serwisu audi vw

tam ci wszystko sprawdza

w moim przypadku padl modul skrzyni

razem z wymiana kosztowalo 460 zl i jak na razie pol roku smiga bez problemu

cala operacje zalatwili w 4 dni

sprobuj sie z nimi umowic chociaz na diagnostyke i chyba lepiej bedzie jak im to zostawisz do zrobienia

zaplacisz troche ale masz przynajmniej gwarancje na naprawe

Opublikowano

W Długołęce po wrocławiem jest dobry warsztat. Ja tam wymieniałe skrzynie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.