-
[ALL B6] Kąt wtrysku 2.5 TDI-gdzie ustawić?
Witam, Koledzy gdzie w warszawie moge podjechać na ustawienie kątu wtrysku.Tzn. jaki warsztat polecacie i ile taka usługa kosztuje. Dziekuje za pomoc
-
[ALL B6] Problem z rozruchem silnika 2.5 TDI
wymieniony na orginał
-
[ALL B6] Problem z rozruchem silnika 2.5 TDI
na Vagu nic nie pokazuje
-
[ALL B6] Problem z rozruchem silnika 2.5 TDI
Witam Kolegów, Mam problem z odpalaniem mojego autka a mianowicie: po nocy (samochód parkowany w garażu, temp. 15 stopni), kiedy odpalam samochód musze go kręcić ok 4 sek., odpala a z rur siwy dym, to samo się dzieje kiedy samochód postoi ok 3-4h na dworzu (kiedy ostygnie). Problem znika kiedy samochód stoi np 2 dni, wtedy pali od strzału. Co to może być? Koledzy pomocy
-
[B6 BCZ] Włączająca się kontrolka ESP
Wymienione, problem nie powtarza się. Dzięki
-
[B6 AKE] Avant 2,5 TDI quattro
Gatuluje !!!! Ładny
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo. Gratuluje pomysłu i wykonania.
-
[ALL B6] Moja druga żona!!! Prosze o opinie.
dokładnie skrzynia po kapitalnym remoncie
-
[ALL B6] Moja druga żona!!! Prosze o opinie.
skrzynia już po modyfikacji
-
[ALL B6] Moja druga żona!!! Prosze o opinie.
Prosze o opinie i propozycje zmian.
-
[ALL B6] Moja NIUŃKA
Przedstawiam moje oczko w głowie:
-
[ALL B6] Multritronic bledy
Takie opóżnienie jest normalne. Jest to skrzynia bezstopniowa, skrzynia łapie ciśnienie. Ja mam podobnie.
-
[B7 BPW] Problem z multitronikiem- szarpie przy średnim przyśpieszaniu
Polecam zakład w Warszawie Samko, koszt regeneracji skrzyni multitronic u nich to ok 7-9 tyś. Diagnostyka za free.
-
[B6 BFC] Multitronic - dlaczego szarpie ?
Zapłaciłem 6500 za regeneracje skrzyni na gotowo, czyli stara tylko obudowa, srodek nowy.
-
[B6 BFC] Multitronic - dlaczego szarpie ?
miałem podobny problem, szarpał miedzy 20 a 30 km/h, okazało sie ze skrzynia do wymiany, koszt 6500 PLN. Nie znaczy o ze u ciebie też tak bedzie. Podjedz do jakiegoś dobrego zakładu i niech ci sprawdzą wszytko, błedy, ciśnienie w skrzyni itp.
marko_80
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta