Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2008_jaca

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ok wszystko bedzie sprawdzone a propo najlepiej ustawic na 1,8 ?
  2. co do nawiewu to w pewnym momencie robił sie lodowaty cały panel środkowy-rozgrzałem auto, ogrzewanie na maxa podusiłem waż miedzy akumulatorem a serwem odkreciłem korek od plynu sykło powietrze i jak reka odjoł i teraz jest ok [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:46_________________________________________________główny problem z odpalaniem i dynamiką był nie szczelny filtr paliwa (nowy)
  3. majster w vagowaniu jest słaby nie wie co to atdc/bfdc,w pompie miał wsadzoną blokade to chyba nie odkrecal koła
  4. przy temp.92stopnie---------obroty-----------wskazanie--------wskazanie----------wskazanie 745 2,6 atdc 2,4+/-3,0atdc 54%
  5. są 4ry okienka----- obr----------wskazanie----------wskazanie--------------wskazanie 785 0,4 0,4 45% tak patrzył majster vag409,1
  6. czujnik temp.na wyświetlaczu pokazuje 90 a vag 82,5 parametry w grupie 4 wynosiły lewa 0,4 prawa 0,4 ze zmianą do 0,0 ostatnia 45% takie były wskazania czy to coś mowi ?
  7. tak mozna ufac ludziom,ludzie sie bardziej cieszą z czyjeś porażki niż z własnego sukcesu,autko śmigało dobrze ja mam multitronika zima lato palił od kopa a teraz
  8. włacz webasto pilotem górny przycisk i potrzekaj to musi potrwać kilkanaście minut dymem sie nie przejmuj,jak bedzie grzać to sie sama załączy klima próbuj
  9. twierdzi że wałki były już troche wytarte serwisowany, przebieg faktyczny 200
  10. jak z tego teraz sie wygrzebac ? brakuje sił po mału na to wszystko
  11. zgodziłem się na wymiane ponieważ ten majster zaprzyjazniony stwierdził że są już lekko zjechane i lepiej zrobić to za jednym razem i mieć z głowy ja sie na tym nie znam więc mu zaufałem niestety tak to jest (postukiwał jakis hydraulik )
  12. mam takie samo webasto świetna sprawa, pilotem włączasz kiedy chcesz górny przycisk wył.dolny przycisk dym jest tylko chwile po odpaleniu potem juz tylko grzeje ale troche czasu potrzeba musi nagrzac plyn chlodniczy, w menu mozesz ustawic konkretną date i godzine załaczenia i nagrzewa do 20 stopni super sprawa
  13. padł kabelek nie długo będzie nowy
  14. wszystkie blokady używał gorzej z tym kątem wtrysku :thumbdown:na razie jest niewiadomy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.