Treść opublikowana przez 2008_jaca
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
ok wszystko bedzie sprawdzone a propo najlepiej ustawic na 1,8 ?
-
[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku
baterie w pilocie są dobre ?
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
co do nawiewu to w pewnym momencie robił sie lodowaty cały panel środkowy-rozgrzałem auto, ogrzewanie na maxa podusiłem waż miedzy akumulatorem a serwem odkreciłem korek od plynu sykło powietrze i jak reka odjoł i teraz jest ok [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 08:46_________________________________________________główny problem z odpalaniem i dynamiką był nie szczelny filtr paliwa (nowy)
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
majster w vagowaniu jest słaby nie wie co to atdc/bfdc,w pompie miał wsadzoną blokade to chyba nie odkrecal koła
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
przy temp.92stopnie---------obroty-----------wskazanie--------wskazanie----------wskazanie 745 2,6 atdc 2,4+/-3,0atdc 54%
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
są 4ry okienka----- obr----------wskazanie----------wskazanie--------------wskazanie 785 0,4 0,4 45% tak patrzył majster vag409,1
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
czujnik temp.na wyświetlaczu pokazuje 90 a vag 82,5 parametry w grupie 4 wynosiły lewa 0,4 prawa 0,4 ze zmianą do 0,0 ostatnia 45% takie były wskazania czy to coś mowi ?
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
tak mozna ufac ludziom,ludzie sie bardziej cieszą z czyjeś porażki niż z własnego sukcesu,autko śmigało dobrze ja mam multitronika zima lato palił od kopa a teraz
-
[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku
włacz webasto pilotem górny przycisk i potrzekaj to musi potrwać kilkanaście minut dymem sie nie przejmuj,jak bedzie grzać to sie sama załączy klima próbuj
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
twierdzi że wałki były już troche wytarte serwisowany, przebieg faktyczny 200
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
jak z tego teraz sie wygrzebac ? brakuje sił po mału na to wszystko
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
zgodziłem się na wymiane ponieważ ten majster zaprzyjazniony stwierdził że są już lekko zjechane i lepiej zrobić to za jednym razem i mieć z głowy ja sie na tym nie znam więc mu zaufałem niestety tak to jest (postukiwał jakis hydraulik )
-
[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku
mam takie samo webasto świetna sprawa, pilotem włączasz kiedy chcesz górny przycisk wył.dolny przycisk dym jest tylko chwile po odpaleniu potem juz tylko grzeje ale troche czasu potrzeba musi nagrzac plyn chlodniczy, w menu mozesz ustawic konkretną date i godzine załaczenia i nagrzewa do 20 stopni super sprawa
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
padł kabelek nie długo będzie nowy
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
wszystkie blokady używał gorzej z tym kątem wtrysku :thumbdown:na razie jest niewiadomy
-
[B6 BFC] Po wymianie rozrządu w 2,5 tdi v6
witam mam problem z autkiem po wymianie rozrzadu łącznie z wałkami,hydraulika, płynami,filtrami to było wymienione i jest zmiana auto zimne lub jak po stoi to nie odpala od kopa a odpalało jak sie rozgrzeje to pali od kopa albo jak rozgrzeje webastem to też pali od kopa no i jeszcze słabo się odpycha, raz idzie niezle a raz sie zastanawia czy jechac uczucie jazdy na lekko zaciągniętym ręcznym-gaz do dechy to dopiero po jakims czasie jakos jedzie tak przed wymianą nie było, śmigał dobrze, panowie pomóżcie bede bardzo wdzięczny (jeszcze słabo dmucha powietrze ze środkowych nawiewow w desce rozdzielczej tak też nie było )
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
niestety ten sposób na naprawe kabelka nie działa,wykrywa tylko urządzenie gotowe do użycia jako usb musi by mocno uwalony czyli kabelek na śmietnik
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
vidpidfix.exe nie mam tego katalogu
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
ale jak to zrobic
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
witam,a jak to sie robi na viscie mam 812,4 i doszedłem do pkt.7 i dalej nic takiego nie ma jak w opisie moze ktoś wie jak to zrobic
-
[ALL B6] Błędy klimatyzacji
panowie a jak sobie poradzić z tymi błędami-01809 v158 00716 v113 00826 z8
-
[B6 AVF] Oryginalne ogrzewanie postojowe WEBASTO gdzie odprowadzenie spalin
u mnie spaliny tylko są przez chwile podczas odpalenia z przodu przy prawym kole,potem juz tylko szum
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie z oleju long live mobila na jaki zmienic ma najechane 190 tys mysle o castrol edge
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
kodowałem adres 17 kanal 19 wpisalem 31011
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
witam panowie prosze o pomoc przełozyłem manetke podpiolem czujnik spryskow wyswietlacz dziala nadal brak sterowania manetki (audi automat)pali sie mala 2ka w rogu pomocy pozdrawiam