Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam WSZYSTKICH! Czy ma ktoś może instrukcję po polsku do audi A4 1.9 TDI rok 2003?????? Jestem właścicielem pięknej S-Line z 2003 roku 1.9 TDI kombi i ma oryginalne webasto na pilota. Ale nie wiem jak je włączyć ponieważ wsio jest po szkopsku lub innym ale nie polskim języku. Robi się powoli chłodno i chciałbym zobaczyć jak to działa??? Także czy ma może ktoś coś po polsku na temat tego postojowego ogrzewania???? PLIS!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem ale nie znalazłem. Kiedyś tu czytałem ale nie pamiętam gdzie?? A tu jest fota pilota

JbTxi.jpg

[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:44_________________________________________________Czy ma ktoś może dosłownie parę kartek po polsku z tej instrukcji???????[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 23:20_________________________________________________Dzisiaj jak włączyłem te webasto z pilota tak tak zadymiło że chciałem po straż dzwonić!!!! MASAKRA!!!! To tak działa bo troche mam obawy je z rana załączać żeby nikt z sąsiadów się nie pluł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy pierwszym rozruchu tak jest :wink4: wlacz na jakis czas i niech sie przepali przed sezonem :cool1:

sprawdz jeszcze swiece :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No działa ten pilot. Ale webasto chyba dymi na maxa!!!! Dzisiaj rano wsiadlem nie wlanczałem tego webasta a ono samo się załączyło i z pod auta jak zaczelo dymić to uciekłem z samochodu. Nie wiem co jest grane z tym webastem. Może mi ktoś pomóc????? A jeżeli ma sie przepalić to ile czasu ma ono być włączone???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam. Wszystko mam wyłączone. Ma ktos takie webasto w audi????

napisz jakie masz dokladnie webasto :cool1: daj fotke :cool1:

ja na twoim miejscu udalbym sie do kogos kumtego mechaniora od webasta co zna sie na tym , bo tak narobisz sobie biedy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie będę miał jakąś nazwę tego webasta???? Wyżej zapodałem fote od pilota do tego webasta.

czyli masz ori webasto a czy w tunelu masz cos takiego jak panel :mysli:

panelmenu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj tutaj sposob uruchamiania i dzialania :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.0

podepnij pierwsze Vaga :wink4: sprawdz czy nie masz jakiegos bledu to powinno wyjasnic sprawe z dymieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy webasto działa d jakiejś temperatury i czy mozna je włączyć w każdej chwili. Bo dzisiaj było 10 stopni i jak chciałem włączyć to nie zaskakiwało tylko obok zegarka migało????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy działa mi te webasto bo wczoraj i dzisiaj z rana próbowałem je włączyć z pilota i na fisie tylko migał ten znaczek i webasto sie nie załączyło i nie włączył się klimatronik???? Co jest grane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...