Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku


karelnati21

Rekomendowane odpowiedzi

Do jakiego modelu jest ta instrukcja??????

to jest w B7 sterowanie w manetce :cool1: a ty masz w przelaczniku ( tunel srodkowy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponizej plus 5 stopni zadziala , na Fisie musi pojawic sie tzw. sniezynka obok temperatury :cool1:

Jesteś pewien tej temperatury??

Wydaje mi się, że przy o wiele wyższej tez powinno zadziałać.

Ale Ty juz masz zmodzone, a ja jeszcze nie więc się nie kuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma coś nie tak z tym webastem????? Wczoraj z wieczora chciałem znowu je załączyć i i ikony webasta mrugneły pare razy i nic????? Czy podłączenie pod kompa pomoze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli pod kompem pokaże jakieś błędy to czy można je odrazu wykasować????? I czy będzie działać te webasto???[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 22:56_________________________________________________No i kupa!! Dzisiaj byłem u mechanika i fura była podłączona pod kompa i żadnych błędów nie wykazało?? A webasto jak nie działało tak dalej nie działa?? Zapytam WAS jeszcze raz o pomoc. Co teraz zrobić?? Jeden mechanik mi powiedział że jest jakaś świeca w tym webasto , to może ją wymienić???? Napisze jeszcze raz jak próbuję ją włączyć czy z pilota czy zaprogramować ze środkowej konsoli to symbole od ogrzewania czy chłodzenia miga i po jakiś 20,25 sekundach znika z zegara. Słychać jak coś pod maską próbuję się włączyć ale po chwili jak to z tymi symbolami cichnie????? Co zrobić????? HELP!![br]Dopisany: 26 Październik 2010, 20:14_________________________________________________Czy jest szansa że po wymianie tej świecy będzie działać te WEBASTO???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z twojego opisu wynika ze problem lezy nie w dzialaniu webasto tylko ze TY nie umiesz tego uruchomic, bo skoro probuje sie wlaczyc i mowizsz ze po chwili cichnie to znaczy ze cos robisz zle , czytaj zastosuj sie do instrukcji a zadziala , nie pstrykaj guzikami nic to nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u gostka od webasta i powiedział mi że kompem nie może się połączyć z tym ogrzewaniem??? Także ja go źle nie załączam. Chce mi ściągać zderzak żeby się dostać do tego webasta. Mówi mi że pompa wody się załącza i na chwilę wiatrak i po chwili cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karelnati21 co to za spec od webasta :cool1: chce ci sciagac zderzak :shocked: nie moze sie polaczyc ze sterownikiem :mysli:

Podjedz na spota w twoja okolice i niech ktos ci podlaczy Vaga i sprawdzi o co kaman :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19683.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podłączył mi facet laptopa do auta w gniazdo koło pedałów i coś tam patrzał i powiedział że nie może się połączyć z ogrzewaniem????? [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________Byłem dzisiaj u innego mechaniora i podłączył mój sprzęt pod kompa i powiedzial mi że jest jakiś błąd "świeca,palnik"???? Czy świece jak sie wymieni bedzie git????? I czy samemu można wymienić swiece czy lepiej jechac do kogos????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie samo webasto świetna sprawa, pilotem włączasz kiedy chcesz górny przycisk wył.dolny przycisk dym jest tylko chwile po odpaleniu potem juz tylko grzeje ale troche czasu potrzeba musi nagrzac plyn chlodniczy, w menu mozesz ustawic konkretną date i godzine załaczenia i nagrzewa do 20 stopni super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...