Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Webasto -potrzebna instrukcja po polsku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do jakiego modelu jest ta instrukcja??????

Opublikowano

Do jakiego modelu jest ta instrukcja??????

to jest w B7 sterowanie w manetce :cool1: a ty masz w przelaczniku ( tunel srodkowy )

Opublikowano

thermo top c, jest napisane

Opublikowano
  • Autor

Ja mam sterowanie (tunel środkowy) Audi A4 S-Line 2003 rok 1.9 TDI

Opublikowano

ponizej plus 5 stopni zadziala , na Fisie musi pojawic sie tzw. sniezynka obok temperatury :cool1:

Jesteś pewien tej temperatury??

Wydaje mi się, że przy o wiele wyższej tez powinno zadziałać.

Ale Ty juz masz zmodzone, a ja jeszcze nie więc się nie kuce.

Opublikowano
  • Autor

Czyli ma coś nie tak z tym webastem????? Wczoraj z wieczora chciałem znowu je załączyć i i ikony webasta mrugneły pare razy i nic????? Czy podłączenie pod kompa pomoze ???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A jeżeli pod kompem pokaże jakieś błędy to czy można je odrazu wykasować????? I czy będzie działać te webasto???[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 22:56_________________________________________________No i kupa!! Dzisiaj byłem u mechanika i fura była podłączona pod kompa i żadnych błędów nie wykazało?? A webasto jak nie działało tak dalej nie działa?? Zapytam WAS jeszcze raz o pomoc. Co teraz zrobić?? Jeden mechanik mi powiedział że jest jakaś świeca w tym webasto , to może ją wymienić???? Napisze jeszcze raz jak próbuję ją włączyć czy z pilota czy zaprogramować ze środkowej konsoli to symbole od ogrzewania czy chłodzenia miga i po jakiś 20,25 sekundach znika z zegara. Słychać jak coś pod maską próbuję się włączyć ale po chwili jak to z tymi symbolami cichnie????? Co zrobić????? HELP!![br]Dopisany: 26 Październik 2010, 20:14_________________________________________________Czy jest szansa że po wymianie tej świecy będzie działać te WEBASTO???????

Opublikowano

z twojego opisu wynika ze problem lezy nie w dzialaniu webasto tylko ze TY nie umiesz tego uruchomic, bo skoro probuje sie wlaczyc i mowizsz ze po chwili cichnie to znaczy ze cos robisz zle , czytaj zastosuj sie do instrukcji a zadziala , nie pstrykaj guzikami nic to nie daje

Opublikowano
  • Autor

Bylem u gostka od webasta i powiedział mi że kompem nie może się połączyć z tym ogrzewaniem??? Także ja go źle nie załączam. Chce mi ściągać zderzak żeby się dostać do tego webasta. Mówi mi że pompa wody się załącza i na chwilę wiatrak i po chwili cisza.

Opublikowano

karelnati21 co to za spec od webasta :cool1: chce ci sciagac zderzak :shocked: nie moze sie polaczyc ze sterownikiem :mysli:

Podjedz na spota w twoja okolice i niech ktos ci podlaczy Vaga i sprawdzi o co kaman :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19683.0

Opublikowano
  • Autor

No podłączył mi facet laptopa do auta w gniazdo koło pedałów i coś tam patrzał i powiedział że nie może się połączyć z ogrzewaniem????? [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________Byłem dzisiaj u innego mechaniora i podłączył mój sprzęt pod kompa i powiedzial mi że jest jakiś błąd "świeca,palnik"???? Czy świece jak sie wymieni bedzie git????? I czy samemu można wymienić swiece czy lepiej jechac do kogos????

Opublikowano

Vagiem świecy nie wymieni.

Opublikowano
  • Autor

Poważnie??????? :wallbash:

Opublikowano

Nio....! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dużo roboty jest z tą wymianą tej świecy?

Opublikowano

Jak widzisz nie wszyscy wiedzą co to jest świeca a suszą zęby...

Wymiana jest prosta tylko dostęp nie koniecznie łatwy zależy od modelu auta.

Opublikowano

mam takie samo webasto świetna sprawa, pilotem włączasz kiedy chcesz górny przycisk wył.dolny przycisk dym jest tylko chwile po odpaleniu potem juz tylko grzeje ale troche czasu potrzeba musi nagrzac plyn chlodniczy, w menu mozesz ustawic konkretną date i godzine załaczenia i nagrzewa do 20 stopni super sprawa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.