Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adam_wad

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chcesz mi powiedzieć że miałeś objawy że po odpięciu aku autko odpalało ale tylko raz Gdzie w tym autko jest immo rok 96 spróbuje odpiąc samo immo i wpiąć i zobaczyć czy zapali bo po odpięciu aku na 15s autko zapala i chodzi normalnie[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:28_________________________________________________Po odpieciu kabli od ECU autko jeden raz zapala, czy immo w tym autku jest w ECU ? Dalej problem nie rozwiązany
  2. No niestety autko dalej ma problem ale wyszło teraz co innego. Niby efekt dalej taki sam ale Po wypięciu akumulatora i wpięciu po paru minutach autko zapala ale tylko raz do następnego wypięcia aku - trochu irytujące
  3. przeczytałem i sprawdze ale u mnie wogóle nie zapala
  4. obydwa klucze to samo. o pętli mówisz pod przy kluczyku cewka ? a czy ona przypadkiem nie ma na stałe kabelka
  5. Witam po zgaszeniu autka i ponownej próbie zapalenia autko nie odpaliło teraz po załączeniu zapłonu mruga kluczyk odczyt vagiem immo daje: 01177 - Engine Control Unit 65-10 Unauthorized - Intermittent Engine daje 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-00 - - Czyżby padł sterownik immo ? Czy da sie go odpiąć Vag-commanderem aby autko odpaliło
  6. a wentylator to co wymienia sie jakieś łożyska ? czy może trzeba nowy dać ? gdzie kupic można ? czy wentylator jest w środku urządzenia ?
  7. Chyba zbyt mała popularność Webasta i nie bardzo ma kto pomóc a szkoda Moze ktoś znajdzie chwile i wyskrobie coś mądrego
  8. Witam zaraz po zakupie kilka razy uruchomiłem (kociło trochu) Niestety teraz chce i nie działa. Jest to webasto fabryczne po załączeniu po może 30s się wyłącza Mam takie kody usterek VAG Przy pierwszym odczycie 1414 Wentylator powietrza spalania - V6 41-00 - Blocker or no Voltage 1407 Przerwy w wytwarzaniu płomienia 35-00 1406 Brak wytwarzania płomienia 35-00 1414 Wentylator powietrza spalania - V6 42-10 - Speed Deviation too High - Intermittent Po skasowaniu i ponownych próbach włączenia 1414 Wentylator powietrza spalania - V6 41-00 - Blocker or no Voltage 1414 Wentylator powietrza spalania - V6 42-00 - Speed Deviation too High Może ktoś wie czego się zaczepić no i z ETKI wychodzi mi że urządzenie jest po stronie kierowcy z przodu chyba nisko wieć raczej wyciąga sie je w dół spod auta ? Czy aby na pewno może ktoś przerabiał podobny temat
  9. Witam chciałem zapytać o dwie kwestie gdzie odprowadzane są spaliny z tego urządzenia oraz czy w czasie jego pracy dużo ma sie dymić (bo u mnie wygląda jakby się auto paliło) ze 2 lub 3x razy więcej spalin niż z wydechu spod lewego koła, zderzaka
  10. Witam mam ładną A3 1,9 TDI ASZ niestety z dosyć dużym przebiegem ale ogólnie mi się podoba jestem facetem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.