-
[B5 AFB] Tryb awaryjny w tiptronic (jak naprawic)?
jezeli chodzi o takie rzeczy jak skrzynia to chyba najlepiej udac sie do ASO jak mi sie wlaczyl trub awaryjny to pojechalem na Piekna 21 we wrocku do serwisu audi vw tam ci wszystko sprawdza w moim przypadku padl modul skrzyni razem z wymiana kosztowalo 460 zl i jak na razie pol roku smiga bez problemu cala operacje zalatwili w 4 dni sprobuj sie z nimi umowic chociaz na diagnostyke i chyba lepiej bedzie jak im to zostawisz do zrobienia zaplacisz troche ale masz przynajmniej gwarancje na naprawe
-
[ALL B6] Na fisie pokazała mi się ikonka i nie wiem co to jest ?
mi tez sie taka ikonka zapalila jak padla zarowka "stopu"
-
[INNE] Migający wykrzyknik (!)
czesc nie masz sie czym martwic to tylko klocki do wymiany mialem to samo i nawet w aso podlaczali mi auto do komputera i nic nie pokazal-zero bledow po zmianie klockow wykrzuknik zniknal :th:
-
[ALL B6] Problem z ruszaniem - skrzynia biegów Automat
jezeli parkujesz auto "pod gorke" to przed wrzuceniem "p" zaciagnij reczny (tak radza wsziscy mechanicy od automatow) to potem nie bedziesz musial uzywac sily zeby wrzucic inny bieg
-
[B6] S Line - co konkretnie
jezeli chodzi o srodek w mojej s to:fotele polskory,listwy w drzwiach w kolorze alu,rns,czarna posufitka,listwy na progach z napisem s-line i chromowane obwodki zegarow
-
[B5 AFB] Problem z Audi A4 2,5 TDI proszę o pomoc!
ok dzieki za przypomnienie i sorki:moj blad
-
[B5 AFB] Problem z Audi A4 2,5 TDI proszę o pomoc!
MOJ KOLES MIAL TO SAMO W 1,9 TDI TYLKO MIAL PEKNIETY KORPUS POMPY SPRAWE UDALO SIE ZALATWIC W SERWISIE BOSCHA POD WROCLAWIEM ZA STOSUNKOWO NIEWIELKIE PIENIADZE (800 ZL I ZOSTAWIENIE USZKODZONEJ POMPY) TA KTORA BYLA ZAMONTOWANA TEZ NIE BYLA NOWA ALE SMIGA
-
[B6 BAU] I POD Z RNS
dzieki ja tez mialem klopoty z adapterem fm tak ze chyba zdecyduje sie na kabel
-
[B6 BAU] I POD Z RNS
mam pytanie jakie sa mozliwosci podlaczenia i poda do rns?
-
[B5 AKN] Pytanie o działanie Tiptronica
jezeli chodzi o diagnozowanie to najlepiej zrobic to w serwisie troche to kosztuje ale masz pewnosc zeznajda ci usterke a jak nie chce ci sie szukac co ile km wymieniasz olej to tam tez ci to powiedza
-
[B6 BAU] TV na navi rns
co trzeba zrobic zeby ogladac tv na nawigacji rns {navi zamontowana fabrycznie 2004 rok auta}
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jezdze audi juz 4 lata i nie zamierzam zmienic na zadne inne od niedawna posiadam auto z napedem na cztery kola i tej opcji tez juz nie zmienie jest to a4 z 2004 roku 2.5 TDI z automatyczna skrzynia pozdrawiam wszysykich posiadaczy a4 ignac815
ignac815
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta