Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze o usuniecie tematu


Gaszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem posiadaczem A4 z zawieszeniem jak w temacie - 1BE. Koncza sie powoli niestety amortyzatory, troche sie poca i d*pa zaczyna podskakiwac na poprzecznych koleinach za bardzo. Tyl rowniez siedzi nizej niz przod, tzn mniejszy jest troche przeswit miedzy kolem a nadkolem ale to chyba norma? Tak czy siak moze dzisiaj uda mi sie zobaczyc czy sprezyny z tylu nie sa popekane czy cos. Ogolnie jezdzi mi sie dobrze na tym zawieszeniu, nie za twardo, w miare komfortowo. Wymieniajac amortyzatory mysle rowniez co by nie zmienic sprezyc, by poprawic ten efekt wizualny miedzy tylem a przodem. Co polecacie z amortyzatorow o skroconym skoku, odpowiednich do sportowych badz s-line'owych sprezyn? Myslalem nad monroem, kayaba badz sachsem czy koni. Co do sprezyn to interesuje mnie np eibach pro kit badz podobne o obnizeniu 30/30 czy nawet 40/30 albo jakie tam wystepuja;) W gre wchodzily rowniez gwinty ale te do 1000pln podobna zle tlumia, a pierwszy sensowny wydaje sie AP za ok 2000pln. Nie planujac wiekszego obnizenia niz teraz jest, badz te 3-4 cm, warto inwestowac w gwint badz zestaw koni? Czy lepiej poszukac dobrych amortyzatorow o sportowej charakterystyce i markowych sprezyn? Auto ma sie dobrze prowadzic i wybierac nierownosc a wizualnie moglo by sie poprawic tez.

Dziekuje za jakiekolwiek sugestie. Mile widziane zdjecia B6 Avant na sprezynach 30/30 i innych obnizeniach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja naprawde ciekawa ale troszke poza budzet. A np eibachy + jakies inne amorki rozsadne?

Znalazlem takie oto H&R na allegro AUIDI A4 SPRĘŻYNY SPORTOWE TWARDE OBNIŻONE B6 B7 (3841355038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wg numerow jest o obnizenie 50/40. Jezdzi ktos na takowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...