Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podświetlenie zegarów


musznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie. Czy w a4 b5 1999r zegary są cały czas podświetlone wraz z włączeniem zapłonu ten typ tak ma czy u mnie jest coś nie tak?. Chodzi mi o to,że zegary świecą nawet gdy mam wyłączone światła. Tak czy inaczej zawsze jak włącze zapłon to mam podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam że bez włączonych świateł cyferblaty nie powinny świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, mam takie pytanie, posiadam A4 B5 1996 rok, 1.9tdi z pełnym FIS. I mam problem taki mianowicie gdy auto jest nie odpalone i włączam światła postojowe to normalnie podświetla się mocnym światłem licznik. Gdy auto odpalamy to czy światła postojowe są włączone (lub światła mijania) czy wyłączone licznik, klimatronik jest tak samo podświetlony. Tak jakby jakiś regulator napięcia lub sterownik podświetlenia po włączeniu silnika nie radził sobie ze zwiększonym napieciem na akumulatorze. Ładowanie jest prawidłowe. Co za układ i gdzie on się znajduje odpowiada za ściemnianie podświetlenia liczników oraz całej kabiny? Co prawda wczesniej mialem problem z podświetleniem bo migało, gasło i zapalało się. Po poprawieniu lutów w liczniku wszystko ustało. Proszę o wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...