Skocz do zawartości
IGNOROWANY

luszczy sie lakier


Gość peter19854

Rekomendowane odpowiedzi

Gość peter19854

witam klubowiczow

mam taki problem

nad tylnimi prawymi drzwiami loszczy mi sie lakier (jakies 20cm )baza jest tylko ten bezbarwny sobie odpada nie wiem co jest co moze byc przyczyna,moze jest ktos z klubu z okloic lidzbarka albo dzialdowa a oto co kupilem mialem wczesniej zamiescic ale braklo czasu pozdro

fff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Lidzbarka Warminskiego ale za bardzo na sprawach lakierniczych sie nie znam.Jutro zapytam kumpla i powiem Ci co moze byc.(tak na marginesie to przenies ten temat do dzialu Nadwozie i Uklad Wydechowy to bedzieszmoglliczyc na wiekszaliczbe odpowiedzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się łuszczy bezbarwny na krawędzi tylnych prawych drzwi i w okolicach listwy plastykowej na drzwiach, zamalowałem to czarnym flamastrem i jest git prawie nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoleruje i klare nową nałoży, tanio to wyjdzie i nie szukaj specjalnie bo to żadna filozofia jest :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peter19854

mam termin na jutro beda robic to w działdowie maja kabine baze i lakier juz kupilem na sobote autko bede mial spowrotem a tak pozatym przerejstrowalem dzis niunie kazali mi wplacic podatek za zlom na konto i pozniej zalowalem ze nie wpisalem moje numera konta bo ta pieknosc wogole nie sprawdzala tego kwitka coz nastepna raza bede wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest co moze byc przyczyna

spartaczona poprzednia naprawa drzwi

Niemcy tak lubią robić. :diabelek:

NIe to co fachowa robota polskiego lakiernika za :564:

Widziałem już wiele samochodów z takimi objawami, tzn. że klar odchodził. Znaczy to tyle że ktoś nie przyłożył się do swojej pracy.

Mam nadzieję, że u mnie tak nie będzie :053:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...