Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana zmieniarki na DVD ?


OLO_GDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytalem watki dotyczace podlaczenia DVD do rnse mimo to mam kilka pytan ;]

w B7 mam piekna zmieniarke na 6cd w schowku, jednak wolalbym tam miec odtwarzacz DVD bo i tak nie potrzebuje zeminiarki (wystarczy mi muza z kart w RNSe).

Czy jak wyjme zmieniarke a podlacze odtwarzacz DVD to bede mogl z niego sluchac AUDIO CD i sterowac lista odtwarzania tak jak ze zmieniarki?

Czy sa jakies nowsze interfejsy multimedialen niz te o ktorych piszecie? bo te ze strony http://www.martos.com.pl/produkty.html wygladaja fajnie ale sprzety ktore obsluguja nie wystepuja na allegro. no poza ta jedna sztuka :

http://allegro.pl/item412949254_phonocar_vm015_dvd_cd_sd_odtwarzacz_extra_plaski.html , ktora ma ta zalete ze jest superslim i pewnie latwo ja upchnac nawet razem ze zmieniarka.

ale czasy sie zmieniaja, odtwarzacze tez wiec moze jest cos nowego co mozecie polecic :) auto jeszcze w rozsypce ale juz korci zeby chociaz filmy poogladac w garazu :polew: :polew:

EDIT:

znalazlem cos takiego:

http://allegro.pl/item414334538_dvd_slim_z_dvix_adapter_av_do_audi_rns_e.html

czy ktos ma doswiadczenie z tym urzadzeniem (jednym lub drugim? ) , chyba kupie najpierw te dvd a potem pomysle czy zostawic czy nie zeminiarke..

zobacze jak to dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie ten adapter i dvd phantoma. poczatkowo zamiast dvd mialem mediabank hdd, ale z uwago na brak czasu na zgrywania filmow zamienilem go na dvd. plusem tego adaptera jest dzieki niemu masz mozliwosc obslugi dvd klawiszami navi i nie musisz sie bujac z pilotem.

zmieniarki nie musisz demontowac bo nic ci to nie da. dvd zamontujesz sobie obok zmieniarki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was jeszcze użytkuje taki adapter ze sterowaniem? Jestem wielce ciekaw opini, podobno są jakieś problemy gdy RNS-E Can-Busem podpięta jest pod zegary... :mysli:

Lekko odgrzeje kotleta :)

Mam u siebie zamontowany odtwarzacz DVD phonocara i wlasnie adapter umozliwiajacy sterowanie DVD z poziomu navi.

Caly problem w tym, ze wlasnie can mam pociagniety z zegarow i nie dziala mi wlasnie sterowanie z RNS-a i musze meczyc sie pilotem.

Mozna to jakos obejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Ciągnąc Can z ISO RNS-E.

Z pewnością będziesz musiał z poziomu rns-e wbić odpowiedni kod przypisany do podłączonego DVD, więc lepiej żebyś posiadał manuala do interfejsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...