Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OC/AC w Commercial Union?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma lub słyszał cos o ubezpieczeniu OC/AC w Commercial Union? Konczy mi sie ubezp w Warcie a dzwonili z Commerciala i mają taniej, tylko czy warto :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem.

Mam.

Uważam, że warto.

Gdy rok temu śledziłem oferty ubezpieczycieli, ten dawał najkorzystniejszą ofertę.

Gdybyś chciał wziąć AC, pamiętaj, że w pakiecie OC+AC zawsze jest taniej.

Ponadto dostajesz całkiem fajne Assistance... a ogólnie, już tak globalnie i to tylko moje prywatne zdanie... u nas nie ma tego co w innych krajach UE i jak przyjdzie do wypłaty, to nadal jesteśmy poszkodowani gdyż ceny są cholernie uśrednione w tej tabeli, zatem czy jesteśmy u ubezpieczyciela A, B, lub C - przeważnie mamy tak samo. Kwestia tylko składki, ile płacimy rocznie. Zatem skoro nie ma większych różnic gdy przyjdzie do wypłaty środków, po co przepłacać za składkę?[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 16:03 _________________________________________________

aha!

no i wszystko robisz przez telefon zero osiemset jeden :)

na koniec przychodzi do Ciebie polecony z umową, którą podpisujesz i wrzucasz do skrzynki w kopercie zwrotnej... minimum formalności, czasu oczekiwania w kolejce... ja tak lubię.[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 15:10_________________________________________________

jest promocja do 31 grudnia - dostaje się zniżkę, nawigację, co na Allegro kosztuje 269 PLN (bez rewelacji).

Szczegóły: http://www.cudirect.pl/promocje.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...