Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie świecąca się lampa w Audi A4 1,9 TDI 1995r.


jjaarryy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko nie zapala sie światełko podsufitki. Było to tak, suwak który jest na tej lampce jak już zakupilśmy go był gdzięś zgubiony, ale był pozostawiony na zapalaniu się światła przy otwartych drzwiach. Ale mój znajmowy był ciekawy czy światełko będzie sie paliło stale jak przesunie śrubokrętem ten suwak, noi tak zaczął się bawić że w środku ten suwak zchował się. Noi teraz wogóle nie świeci. Rozebrałem to, poprwaiłem jak powinno być ale nie działa, sprawdzałem żarówką przy otwarych drzwiach i wychodzi na że prąd jakby nie dochodził. Spr wszystkie bezpieczniki i są wszystkie dobre. Kurcze nie wiem co robić, zastanwiałem się czy może nie poszlo zwarcie na układ który odpowiada za czasowe wyłączenie lampki (jeżeli owe jest ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie było tego pstryczka. Przykleiłem sobie zastępczy. Nie świeci po otwarciu wszystkich drzwi, czy tylko np. przednich pasażera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie świeci sie wogóle, których drzwi bym nie otworzył. A wcześniej świeciło sie jak otwierałem drzwi noi jak tylko wyciągnąłem kluczyk i później po jakiś czasie się wyłaczało z resztą pewnie jak u wszystkich. Co jest grane kurcze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie :/ , po przesunięciu przełącznika w podsufitce całkiem w prawo i po otwarciu drzwi z tyłu zaświeca się światło w podsufitce i przy obu drzwiach tylnych (jeżeli przesówki przy nich są ustawione właściwie). Czyli tam wyłączniki otwarcia działają (są widoczne i łatwo je ewentualnie wymienić). Żadne światło nie zaświeca się po otwarciu drzwi ani od strony kierowcy, ani pasażera. Najprwadopodobniej nie łączą wyłączniki niestety w zamkach tych drzwi. Jeszcze nie rozbierałem i nie wiem czy to się da naprawić bez wymiany całego zamka lub jakichś jego części. Jeżeli ktoś to robił prosze o ewentualne podpowiedzi jak zrobić to najłatwiej (coby nie zniszczyć tapicerki jej uchwytów i jakichś innych "tegesów" przy robocie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...